Dzisiaj premiera "Silver"

kwietnia 29, 2013
Z tej okazji wydawnictwo Dreams ogłosiło zabawę dla blogerów, gdzie do wygrania jest 5 egzemplarzy recenzenckich tej powieści. W konkursie chodzi o to by jak najwięcej komentarzy znalazło się pod tym postem. Dlatego proszę o pomoc w zdobyciu mojego pierwszego egzemplarza recenzenckiego Was wszystkich, drodzy czytelnicy. Z góry dziękuję za wszystkie komentarze,a w szczególności za te głupie :)

Opis książki: Winter nie może uwolnić się od demonów przeszłości, dręczy ją świadomość, że walczą w niej dwie natury: ludzka i wampirza. W żyłach dziewczyny płynie krew dwóch ras, dająca moc, która może okazać się zabójcza. Istnienie młodej Starr nie jest już tajemnicą, co jeszcze bardziej osłabia kruchy Pakt. Londyn zalewa fala przemocy. Prawda o sekretnym świecie wampirów może wyjść na jaw, a to miałoby katastrofalne skutki. Aby chronić swoich bliskich, Winter musi opuścić Cae Mefus i stawić czoło podszeptom Pragnienia, które zatruwają jej umysł. Niestety, może być już za późno, by uratować Rhysa. Ofiarowując mu nieśmiertelność, dziewczyna jednocześnie wydała na niego okrutny wyrok.

Dopóki on żyje, każdy, kogo kochasz lub chociaż przelotnie znasz, będzie w niebezpieczeństwie. Teraz powiedz, czy go zabijesz?

8 komentarzy:

 1. Wyciągam swą pomocną dłoń :-P Mam nadzieję, że Ci się uda i niebawem będziemy mogli przeczytać recenzję :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja też witam wśród uczestników konkursu i zapraszam do siebie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Nie tylko twoja :)
   A mogłabyś być członkiem mojego bloga?

   Usuń
 4. To tytuł, który od dawna zaprząta moją głowę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam "Winter" i miło wspominam. Z chęcią sięgnę po "Silver" :)
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.