Like, Try, Why

maja 02, 2013
'Like, Try, Why' jest to zabawa, która pojawia się na stronie http://paranormalbooks.pl/ Osoby z ParanormalBooks z każdym odcinkiem proszą bloggerów o pomoc w kolejnym zestawieniu. Dlatego jakiś tydzień temu wysłałam zgłoszenie ze swoimi propozycjami. I jaki jest tego efekt? Dzisiejszy odcinek 'Like, Try, Why' został w całości skomponowany przeze mnie (z małymi poprawkami redaktorów PB). Dziękuję stronie ParanormalBooks za zamieszczenie mojego zastawienia i mam nadzieję, że znajdą się osoby, którym spodobają się książki, które wybrałam.
Ale na czym ta zabawa polega? Oto odpowiedź:

PROBLEM: Właśnie skończyłeś czytać porywającą książkę i chcesz zabrać się za coś równie emocjonującego, ale nie wiesz na co się zdecydować. A może poszukujesz nowego świata, dzięki któremu będziesz mógł oderwać się od dnia codziennego i przenieść się w otoczenie, które znasz i lubisz.
ROZWIĄZANIE: Nie bój się czytać, ponieważ ParanormalBookS postara się rozwiać twoje niezdecydowanie związane z wyborem nowej lektury. Przedstawiamy ci naszą cotygodniową akcję “Like, Try, Why – made in PB”! Co tydzień – w każdą sobotę – będziemy wybierać kilka popularnych książek (które być może czytałeś), a następnie zarekomendujemy ci pozycję, po którą warto sięgnąć. Zatem do dzieła!

Jestem ciekawa czy czytaliście którąś z tych pozycji, a jeśli tak to czy odpowiednio je zestawiłam. Jeżeli macie pytania dotyczące tych książek możecie zostawiać je w komentarzach albo wysyłać do mnie na maila bądź GG (zakładka Kontakt i Współpraca). Napiszcie co sądzicie o tych lekturach, a ja opowiem Wam o swoich przeżyciach z nimi związanymi :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.