Podziękowania :)

maja 07, 2013
Chciałabym ogromnie podziękować wszystkim osobom, które pozostawiły po sobie komentarz pod postem Dzisiaj premiera "Silver" Dzięki Wam udało mi się zgarnąć mój pierwszy egzemplarz recenzencki!
Dzisiaj oglądając wyniki tego konkursu miałam naprawdę spory problem z uwierzeniem w to co było tam napisane. A stało jak wół Poradnik Pozytywnego Czytelnika. Gdy poszłam rodzinie pochwalić się z mojej pierwszej wygranej książki, podeszłam do brata z telefonem, na którym były wyświetlone wyniki i spytałam się go czy tam naprawdę jest napisane, że mój młodziutki blog dostał nagrodę. Potwierdził :) Nie wyobrażacie sobie jakie było moje szczęście. Do tej pory nie mogę uwierzyć w to co się stało. A nie udałoby mi się bez Was. Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękuję Wam za wszystkie komentarze i obiecuję, że recenzja "Silver", jak i  "Winter" pojawi się na moim blogu. Jestem w trakcie czytania  pierwszej części, więc recka na pewno będzie w tym tygodniu. A jak tylko dostanę Silver w swoje łapki od razu się o tym dowiecie :)
Także tego... No... DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 komentarzy:

 1. Oj tak, akie pachnące, nowiutkie książeczki cieszą każdego mola :) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie gratuluję! Pamiętam jaka to radość :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję serdecznie :-)

  Pozdrawiam i zapraszam:

  im-bookworm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa :) Mam nadzieję, że ta część mnie nie zawiedzie, bo do pierwszej mam mieszane uczucia (na pewno dzisiaj pojawi się recenzja Winter)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.