Tajemnicza paczka :)

maja 16, 2013
Dzisiaj dotarła do mnie paczuszka zawierająca zaprezentowany na zdjęciu dobytek. Jest to wyczekiwana z niecierpliwością nagroda z konkursu na fanpage'u wydawnictwa Dreams.
Jakiś czas temu dziękowałam Wam za komentarze, które zamieściliście pod postem, dzięki czemu otrzymałam egzemplarz książki "Silver". Jest to mój pierwszy egzemplarz recenzencki, dlatego jestem bardzo podekscytowana. Ponadto od wydawnictwa dostałam jeszcze dwa notesiki i zakładkę. Myślę, że to bardzo fajne niespodzianki.

A teraz trochę o książeczce. "Silver" jest kontynuacją "Winter", której recenzję możecie przeczytać już od tygodnia na moim blogu (jeśli nie widzieliście kliknijcie TUTAJ). Opowiada dalsze losy młodziutkiej Winter Starr, która próbuje się odnaleźć w świecie, do którego została brutalnie wepchnięta. Mimo, że w najbliższym czasie nie przeczytam "Silver" myślę, że za jakieś dwa tygodnie możecie spodziewać się recenzji. Na razie jestem zajęta innymi pozycjami, o których wspominałam TUTAJ :)

5 komentarzy:

 1. O! Ja w konkursie nie brałam udziału, bo nie czytałam pierwszego tomu, a w egzemplarzach recenzenckich wręcz tonę, ale składam Ci serdeczne gratulacje. Konkurencję miałaś sporą ^^
  Pozdrawiam i zapraszam:
  http://ksiazka-na-kazdy-dzien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby książka okazała się tego wszystkiego warta. Oczekuje już recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też dostałam, nie mogę się doczekać lektury ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Pamiętam jeszcze swój pierwszy egzemplarz recenzencki (przedpremierowy) - była to druga część serii JUTRO i także zdobyłam ją dzięki udziałowi w konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo :)
  Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.