Wszystkie kolory książek - podsumowanko

lipca 16, 2013
Minął pierwszy "miesiąc" mojego wyzwania "Wszystkie kolory książek". Jestem bardzo zadowolona, że aż tyle osób się do niego zgłosiło. Nie podejrzewałam, że ktokolwiek wyrazi zainteresowanie udziałem w mojej zabawie, choć miałam nikłe nadzieje :) Wczoraj dowiedziałam się od jednej z użytkowniczek, że podobne wyzwanie już miało miejsce. Z ręką na sercu się przyznaję, że nie miałam o tym zielonego pojęcia. Myślałam, że mój pomysł jest oryginalny. No, cóż najwyraźniej nie do końca XD
Nadal zapraszam wszystkich do przyłączenia się. Wszelkie zasady znajdziecie w tym linku. W tym samym miejscu istnieje możliwość zapisania się.

Dziękuję każdemu kto się zgłosił i po cichutku liczę na poszerzenie się grona uczestników :)
W "miesiącu" czerwiec/lipiec kolorem przodującym był niebieski. Nie każdemu udało się przeczytać jakąś książkę w tym kolorze, ale liczę, że kolejne barwy nie będą aż tak trudne :)
Na razie w wyzwaniu bierze udział 5 osób. W sumie w ramach wyzwania zostały przeczytane 4 książki, w tym: kate627 (ja XD) - 3, Ana - 1, Zuzia - 0, Jjon - 0 i Yvette - 0. Kompletną listę książek znajdziecie tutaj :)
Myślę, że więcej nie muszę przedstawiać oprócz koloru na "miesiąc" lipiec/sierpień.Miłej zabawy życzę w szukaniu książek w tym kolorze :) A jest to:
CZARNY 

1 komentarz:

  1. nominowałam się do: Versatile Blogger Award
    więcej na:http://moonatyczka.blogspot.com/2013/07/versatile-blogger-award-nominacja.html

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.