"Dziewczyna w stalowym gorsecie" - trailer&fragment + coś ode mnie :)

sierpnia 26, 2013
Pewnie część z Was wie, że w ten piątek (tj. 30 sierpnia) będzie miała premierę książka "Dziewczyna w stalowym gorsecie", której autorką jest Kady Cross. Dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się premiery mam coś co jeszcze bardzie zaostrzy Wasz apetyt :) Sama jestem w tym gronie, więc mam nadzieję, że Wam również spodoba się trailer od Fabryki Słów.
Dla tych, którzy jakimś trafem nie słyszeli o tej książce, przygotowałam opis, który widnieje na stronie wydawnictwa. A gdy już opis trafi w Wasze serca to trzeba zabierać się za przeczytanie fragmentu, który przecudownie wprowadza w świat Finley Jayne, dziewczyny w której wnętrzu ukrywa się coś, czego sama ona się boi.
Przekonajcie się sami czy warto sięgnąć po książkę i zdajcie mi relację w komentarzach, czekam na Wasze opinie :)

A teraz obiecany opis:
Skrzyżowanie epoki wiktoriańskiej z X-Menami
Szesnastoletnia Finley Jayne nie ma nikogo i niczego za wyjątkiem pewnej rzeczy, która znajduje się w jej wnętrzu.
Ciemna strona bohaterki sprawia, że jest ona zdolna zabić. W dodatku bardzo mocnym ciosem. Tylko jeden człowiek widzi magiczną aurę otaczającą dziewczynę.
Powieść osadzona w XIX wiecznej Anglii, która przenosi czytelnika w świat pełen przygód.

Jeśli nie przekonał Was opis to może trailer załatwi sprawę :)

Albo fragment ;)

Mam nadzieję, że podobało Wam się i przepraszam za wstawienie jedynie linków, ale próbowałam wrzucić filmik i jakoś mi nie chciało to wyjść. Mam nadzieję, że mi wybaczycie :)
EDIT
Ha, jednak jakoś udało mi się wstawić ten film :) Nie ma to jak kombinowanie w kodzie HTML przez niedoświadczoną blogerkę
*                *              *
A teraz coś ode mnie. Jak wspominałam wcześniej po prawej stronie pojawiła się ankietka, w której bardzo prosiłabym byście zagłosowali. Liczy się każdy Was głos :)
Pytanie nie jest trudne. Po prostu chciałabym się dowiedzieć czy nie wprowadzić jakiejś nowości na blogu. Myślałam na razie o dyskusjach czy o wrzucaniu fragmentów różnych zapowiedzi, ale wydaje mi się że w końcu wpadnę na coś odmiennego i będzie to fajny powiew świeżości na stronce. 
Na razie znaczącą przewagę ma odpowiedź 'Tak'. Jeśli to się utrzyma to we wrześniu ruszę z nowym pomysłem na blogu. Ale żadnych szczegółów nie zdradzę. Przekonacie się o co chodzi, gdy nadejdzie czas :)

3 komentarze:

 1. Książka zapowiada się ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przekonałaś mnie. Na pewno niedługo znajdzie się na mojej pólce. ; )

  http://cityofkasia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Powieść zapowiada się niesamowicie i nie mogę doczekać się, kiedy wpadnie w moje ręce :) Mam ogromną nadzieję, że będzie wartą uwagi lekturą. A trailer bardzo fajny.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.