[Zapowiedzi] Sierpień 2013

sierpnia 19, 2013
W tym miesiącu zapowiedzi są dość ubogie. Niestety jakoś nie widzę za dużo ciekawych tytułów na sierpień, natomiast już wypatrzyłam kilka perełek na wrzesień :) Jeszcze zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie przedstawiam Wam książki sierpniowe, ale jakoś nie jest ich za wiele, a nawet dorzuciłam jeszcze dwie tylko ze względu na to, że je lubię, a tym razem wychodzą w wydaniach filmowych, za którymi raczej nie przepadam. Jak zwykle pełne opisy znajdziecie w Zapowiedziach, a tak po krótce o powyższych pozycjach:
 • Miasto kości - Cassandra Clare Dary Anioła #1, wydanie filmowe, wydawnictwo MAG
 • Ogień - Mats Strandberg, Sara B. Elfgren Engelsfors #2, wydawnictwo Czarna Owca
 • Morze potworów - Rick Riordan Percy Jackson i bogowie olimpijscy #2, wydanie filmowe, wydawnictwo Galeria Książki
 • Przez bezmiar nocy - Veronica Rossi Przez burze ognia #2, wydawnictwo Otwarte/Moondrive
 • Dziewczyna w stalowym gorsecie - Kady Cross Steampunk Chronicles #1, wydawnictwo Fabryka Słów
Na żadną z tych książek nie czekam z niecierpliwością, ale jestem ciekawa co w sobie zawierają. Najbardziej interesuje mnie Przez bezmiar nocy, ale nie aż w takim stopniu by ją kupować. Poczekam, aż znajdzie się w mojej bibliotece. Na reszcie książek nie skupiam zbyt wielkiej uwagi, choć Dziewczyna w stalowym gorsecie jest steampunkiem i mam nadzieję, że będzie ona moimi wrotami do świata tego gatunku :)

A tak na marginesie to wybieracie się do kina na "Miasto kości"? Ja raczej nie przepadam za ekranizacjami, ale może kiedyś sobie obejrzę :)

5 komentarzy:

 1. Wybieram się na premierę "Miasta kości" i mam nadzieję, że nie wyjdę tak rozczarowana, jak po większości premier. Też uważam, że sierpień dość ubogi w nowości. Jedynie FS coś interesującego wypuściło. Lubię steampunk, więc sięgnę po nią w przyszłości, ale raczej nie rzucę się od razu po premierze ;)
  Pozdrawiam,
  Mai

  OdpowiedzUsuń
 2. Miasto Kości czytałam już jakiś czas temu ale jeszcze nie skończyłam całej serii, jestem bardzo ciekawa jak zostanie zekranizowana. Percy'ego obejrzałam, nie przeczytałam ale wydaje się ciekawy, film przynajmniej fajnie się oglądało, a Dziewczyna w stalowym gorsecie- ciekawy tytuł jestem ciekawa czy książka też :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Na "Miasto kości" może się skuszę choć na moja zapowiedź odrzuca miast przyciągać widzów ;)
  "Dziewczyna w stalowym gorsecie" *.* - mam na nią dużą chrapkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przez bezmiar nocy już za mną - po ang :) Jest super :)
  A "Dziewczynę w stalowym gorsecie" muszę w końcu zacząć czytać, bo dostałam do recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbardziej zaciekawił mnie "Dziewczyna w stalowym gorsecie", ale także nie na tyle, aby ją kupować. :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.