Konkurs z niespodzianką - rozwiązanie

września 02, 2013
No i koniec konkursu okładkowego. Dziękuję Wam wszystkim za wzięcie udziału i pomoc dla mnie w wygraniu kilku książek. Wyniki mają pojawić się na dniach, więc trzymajcie za mnie kciuki. Możliwe, że jedną z tych książek przeznaczę na konkurs półroczny :)
Tak dla jasności, tytuł książki, której okładkę widzieliście niedokończoną to "Dziwni". Każdy kto zostawił taką odpowiedź, bądź napisał "The Peculiar" miał rację :)
A opis książki prezentuje się tak:
Nie daj się zauważyć, a nie trafisz na stryczek. Bartłomiej i jego siostra Hettie żyją w zgodzie z tą brutalną zasadą. Bo są inni. Pewnego dnia, tacy jak oni zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach. Bartłomiej nagle znajduje się w centrum zainteresowania dziwnych. Staje się numerem 10.
Intrygująca i pełna magii opowieść o przyjaźni i odwadze napisana przez genialnego nastolatka.
I wtedy coś się stało. Bartłomiej przyglądał się z takim napięciem, że pochylił się i nosem dotknął szyby. A gdy tylko jego skóra musnęła szkło, przez podwórze coś przemknęło, a pani sięgnęła do głowy i szarpnęła za swój kok. Bartłomiejowi krew ścięła się w żyłach. Tam, patrząc wprost na niego, znajdowała się druga twarz – mała brązowa i brzydka twarz jak powyginany korzeń, pomarszczona i z ostrymi zębami.

Ze stłumionym piskiem Bartłomiej cofnął się od okna, nie zwracając uwagi na wbijające mu się w dłonie drzazgi. „Nie, nie, nie. Nie mogła go widzieć. „Nikt nie mógł wiedzieć, że Bartłomiej tu jest.”

A teraz wyniki losowania :)

Większość osób miała tylko po jednym głosie, choć zdarzyło się, że jedna osoba miała aż trzy losy :) Dziękuję każdemu kto wziął udział, ale zwycięzca jest tylko jeden i jest nim...
Gratulacje :) Zwyciężczynię proszę o wiadomość na maila recenzje.kasia@onet.pl ze swoim adresem pod który wyślę nagrodę-niespodziankę.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.