Rozwiązanie konkursu półrocznego :)

października 21, 2013
Wszystkich, którzy wczoraj z wielkim zniecierpliwieniem wypatrywali wyników konkursu [prawdopodobnie z marnym skutkiem] uroczyście informuję, iż wyniki są, choć po drodze zostały trochę poturbowane :)
Dnia wczorajszego, a była to niedziela października 20, mój szanowny starszy brat miał urodziny. Z tej okazji zebrało się w domu trochę ludzi i niestety wyniki zamiast ładnie czekać na publikację również poszły w tango. Trochę im się zabalowało, dlatego dopiero wieczorem udało mi się z powrotem zagonić je do komputera [choć po drodze skarżyły się na niemały ból głowy] :)
Ale teraz już wszystko gra i urodziny się skończyły, dlatego można zabrać się za ogłoszenie tego co w tym poście najważniejsze. Tak więc rozwiązanie konkursu przedstawi moja młodsza siostra:

Wyniki zadowolone, bo wykonały swoje zadanie. A moja siostra zadowolona, bo przekazała dobrą nowinę jakiejś miłej duszyczce.
Tak więc wszyscy gratulujemy Iadali, a ja przez 3 dni czekam na adres, pod który powędruje książka. A mail jak ktoś nie pamięta [na przykład Wyniki ;)] to: recenzje.kasia@onet.pl
A tak na marginesie nadal serdecznie zapraszam na konkurs Halloweenowy, gdzie do wygrania książka wybierana przez Was :)

5 komentarzy:

 1. Ależ tu się ślicznie zrobiło! Tak jesiennie... <3
  No i gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie i cały misterny plan poszedł :p niemniej gratuluje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej, jej, jej :D
  Tak bardzo chciałam wygrać tą książkę :D
  Dziękuję :D

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.