Konkurs na Halloween - wyniki

listopada 03, 2013
Czekacie i czekacie na te wyniki... I jakoś słabo Wam idzie bycie cierpliwym. Ale powiem Wam coś fajnego. Ja wiem kto wygrał, a Wy nie :)
Dziękuję wszystkim za udział i szczerze Wam powiem, że wiele cytatów rozbawiło mnie do łez i bardzo trudno było wybrać ten jeden jedyny. Ale znalazło się coś w tym tekście coś co po prostu mnie rozbroiło. Jestem ciekawa czy Wam również spodobał się ten cytat :)
Na następny konkurs u mnie będziecie musieli jeszcze poczekać [prawdopodobnie] do urodzin bloga, więc dopiero w kwietniu będzie coś do wygrania :) I powiem Wam, że chyba utrzymam taką formę. Sami wybieracie sobie wygraną i wtedy wszyscy są zadowoleni.
Nie przedłużając zwycięzcą zostaje...

...Lara Notsil :) Gratulacje! A oto odpowiedź naszej zwyciężczyni:


Najbardziej chwyciły mnie ostatnie słowa "Umiem być delikatna do zajebania" xD Ale miałam problem z wyborem pomiędzy tym cytatem, a fragmentem z książki Ilony Andrews... Myślę jednak, że dobrze wybrałam.
Droga zwyciężczyni, na adres do wysyłki czekam 3 dni. Proszę go przesłać na mojego maila - recenzje.kasia@onet.pl :) I jeszcze raz gratuluję!

5 komentarzy:

 1. Dziękuje najserdeczniej jak tylko potrafię! Pragnę podziękować nie tylko Właścicielce bloga, ale również niektórym użytkownikom, dzięki którym dodałam do swojej biblioteczki kilka pozycji!

  Na przykład:

  "Mój przyjaciel, M, mówi, że ironia bycia zombie wynika z tego, że wszystko jest zabawne, ale nie możesz się uśmiechać, bo zgniły ci wargi."
  "Wszedł na stronę o nazwie Za Darmo Bez Haczyków, gdzie można zamieszczać ogłoszenia o rzeczach, które chce się oddać. Zaczęliśmy razem tworzyć.
  - Nagłówek? - zapytał.
  - Huśtawka poszukuje domu.
  - Samotna, nieco pedofilska huśtawka pragnie dziecięcych tyłeczków"

  Sama od siebie polecam: książki Jeaniene Frost (o nocnej łowczyni), "Szklany tron" oraz trylogię p. Katarzyny Bereniki Miszczuk!

  "Dożywocie" jest książką, którą sama pragnę mieć i przeczytać, jednak jak do tej pory brak jej w sprzedaży. Mam nadzieję, że Wydawnictwo Uroboros coś z tym zrobi :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyni! :D

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.