[Dreams] Po „Wizjach” przyszedł czas na „Przypływ”

stycznia 10, 2014

Dwa słowa ode mnie: Jeszcze nie czytałam Wizji, ale mam w planach tę pozycję. Zobaczymy czy się uda zrealizować moje plany, które wybiegają w bardzo daleką przyszłość. Za dużo ciekawych książek wychodzi i po prostu nie nadąża się z ich czytaniem. Ja mam ogromny z tym problem, ale to chyba normalne ;) 
Ja sądzę, że ta trylogia może być bardzo ciekawa, choć jednocześnie obawiam się, że nie wnosi niczego nowego, a wampiry, wilkołaki czy inne złe istoty są po prostu zamienione demonami. Mam nadzieję, że nie zawiodę się na tej pozycji i Wy również. Ja chyba zaryzykuję i spróbuję przeczytać tę serię. A nuż mi się spodoba! A Wy czytaliście Wizje? Jakie macie odczucia względem tej książki? Sięgniecie po kontynuację? :)

Poniżej przedstawiam Wam opis Przypływu i kilka informacji. Jak klikniecie w okładkę to przeniesie Was na stronę Wydawnictwa Dreams, gdzie można zakupić drugą część przygód Sary Midnight.

Opis: Trylogii Sary Midnight ciąg dalszy...
Sara Midnight nie jest zwyczajną nastolatką. To łowczyni demonów, która znalazła się w samym środku krwawej wojny. Osierocona w wieku szesnastu lat zmuszona jest nauczyć się śmiercionośnej profesji swojego rodu. Harry Midnight, który zaoferował pomoc jako daleki kuzyn nie jest tym, za kogo się podaje. To Sean Hannay. Chłopak z czasem staje się jej najlepszym przyjacielem i w mgnieniu oka życie Sary zmienia się nie do poznania. Walka trwa. Sean i Sara wygrali pierwszą bitwę, lecz wojna szaleje i demony stają się coraz silniejsze. Dziewczyna pragnie się dowiedzieć, kto jest jej wrogiem, nim świat pogrąży się w chaosie. Misja doprowadza ją do posiadłości od pokoleń należącej do rodziny. Midnight Hall na wyspie Islay skrywa mroczne sekrety przodków oraz władcy demonów, który poprzysiągł zniszczyć Sarę. Kiedy wokół niej zaczyna wirować nowy świat, dziewczyna musi uporać się z niełatwą przeszłością Midnightów i ich dziedzictwem, aby przebić się przez falę demonów i dotrzeć do ich władcy.

Ilość stron: 392
Oprawa: miękka + skrzydełka
Autor: Daniela Sacerdoti
Tłumaczenie: Krzysztof Mazurek
ISBN: 978-83-63579-39-5
Format: 140 x 205
Data wydania: 31 stycznia 2014 r.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.