Konkurs rocznicowy - wyniki!

maja 08, 2014
No i nadszedł ten wyczekiwany od dawien dawna dzień. Przyszedł czas na ogłoszenie wyników mojego rocznicowego konkursu. Na początku jednak chciałabym bardzo podziękować wszystkim za liczny udział w zabawie i za każdą propozycję, którą zostawiliście, bo dzięki temu przesłuchałam kilka ciekawych piosenek i poznałam wiele interesujących cytatów [co pewnie poskutkuje tym, że sięgnę po książkę]. Najbardziej jednak dziękuję osobom, które podjęły się wyjścia niebieskiego i włożyły wiele trudu w napisanie opowiadania, blurbu czy wiersza. Bardzo fajnie się to wszystko czytało i najchętniej nagrodziłabym wszystkich jednak zwycięzca może być jeden, wybrany przez całkowicie niezależne jury ;)
Wiem, że pewnie nikt nie przeczytał tego wstępu, no bo po co, dlatego zjeżdżajcie dalej oglądać wyniki :DGratuluję!
Zwycięzców proszę o przesłanie adresu do wysyłki na maila recenzje.kasia@onet.pl. Na adresy czekam do niedzieli, jeżeli w tym czasie ich nie otrzymam nagroda przepada na rzecz innej osoby :)

7 komentarzy:

 1. Aż skaczę z radości :D Dziękuje ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh, dziękuję! Zwykle nie mam szczęścia, a tu proszę, jak miło! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki zwycięzcą a zwłaszcza Martynie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ! A może Zwycięzca wyjscia Niebieskiego zgodzi się na publikację opowiadania. Jestem bardzo ciekawa takiego spotkania bohaterów :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.