[Zapowiedzi] Sierpień 2014

sierpnia 03, 2014
 • Nigdy nie gasną - Alexandra Bracken Mroczne umysły #2, wydawnictwo Moondrive/Otwarte
 • Jedno małe kłamstwo - K.A. Tucker Dziesięć płytkich oddechów, wydawnictwo Filia
 • Blackout - Mira Grant Przegląd Końca Świata #3, wydawnictwo Sine Qua Non
 • Coś do ukrycia - Cora Carmack Coś do stracenia #2, wydawnictwo Jaguar
 • Złośliwa trzynastka - Janet Evanovich Stephanie Plum #13, wydawnictwo Fabryka Słów
Jak zwykle pełne opisy i daty premier znajdziecie tutaj.
Nie ma wiele ciekawych premier w sierpniu, jednak coś tam udało mi się wygrzebać :D Najmocniej czekam na jedną książkę z tego zestawienia, a jest to Jedno małe kłamstwo. Jestem ciekawa w jaki sposób autorka dalej poprowadziła wątek Livie z Dziesięciu płytkich oddechów. I mimo że opis jakoś szczególnie nie ciągnie mnie do lektury to jednak mam zamiar się w nią zaopatrzyć.
Dalej będzie Blackout, choć akurat tę pozycję mam już za sobą i z całą świadomością mogę ją polecić wszystkim, którzy mają na to ochotę. Jutro będzie trochę więcej na ten temat, ponieważ pojawi się recenzja tej książki.
Złośliwą trzynastkę tutaj wrzuciłam tylko, dlatego że brakowało mi trochę zapowiedzi. Jednak czekam na tę pozycję, choć nie wiem jak szybko się za nią zabiorę, ponieważ jestem dopiero po części szóstej.
Na Coś do ukrycia mam ochotę, jednak jeszcze nie czytałam Coś do stracenia, z tego powodu w najbliższym czasie z pewnością się za nią nie zabiorę.
A oto największe zaskoczenie - Nigdy nie gasną. Czemu zaskoczenie? Ano temu, że Mroczne umysły mi się nie podobały. Umieściłam zapowiedź dwójki, bo mimo wszystko jednak mam ochotę przeczytać ją, żeby dowiedzieć się jak to się dalej potoczy. Może dwójka mnie przekona do tej trylogii?

A Wy na jakie książki macie chrapkę w sierpniu? :)

8 komentarzy:

 1. Premierę książki "Jedno małe kłamstwo" przeniesiono na wrzesień:
  http://www.wydawnictwofilia.pl/jedno_male_klamstwo,145.html
  :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak kilka dni temu układałam zapowiedzi to jeszcze było podane, że premiera w sierpniu. Co oni sobie myślą?! No cóż, zapowiedź umieszczę też we wrześniu, bo tak czy inaczej czekam na tę książkę :D

   Usuń
  2. Ja też byłam niezadowolona, już szukałam jej nawet w przedsprzedaży! :P

   Usuń
 2. Jestem ciekawa Jednego Małego Kłamstwa, ale na nie poczekamy trochę dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 2 część Bracken i zakończenie PKŚ to moje typy ♥ i o ile tę drugą książkę już mam zaklepaną w wydawnictwie, o tę pierwszą będę musiała się bardziej natrudzić, bo Otwarte nie odpisuje :(

  OdpowiedzUsuń
 4. "Nigdy nie gasną" interesuje mnie chyba najbardziej, choć pierwsza część jeszcze przede mną, a mam zamiar przeczytać ją w tym miesiącu. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z całego zestawienia najbardziej interesuje mnie "Nigdy nie gasną" oraz "Blackout", chociaż do nadrobienia wciąż mam ich poprzedniczki :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.