[Zapowiedzi] Wrzesień 2014

września 05, 2014
 • Powód by oddychać - Rebecca Donovan Oddechy #1, wydawnictwo Feeria
 • Miasto niebiańskiego ognia - Cassandra Clare Dary Anioła #6, wydawnictwo MAG
 • Julia. Trzy tajemnice - Tahereh Mafi Dotyk Julii #1,5 & #2,5; wydawnictwo Moondrive 
 • Dzień, który zmienił wszystko - Catherine Ryan Hyde wydawnictwo Jaguar 
 • Zła krew - Sally Green Złota krew #1, wydawnictwo Uroboros
 • Jedno małe kłamstwo - K.A. Tucker Dziesięć płytkich oddechów #2, wydawnictwo Filia
 • Nie pozwól mi odejść - Catherine Ryan Hyde wydawnictwo Jaguar
 • Tajemnica - Michelle Hodkin Mara Dyer #1, wydawnictwo YA!
Standardowo pełne opisy możecie znaleźć w zakładce Zapowiedzi, a teraz czas na kilka słów na temat każdej z wybranych pozycji. 
Zacznijmy od Tajemnicy, którą skrywa w sobie Mara Dyer. Jak kiedyś wspominałam posiadam tę książkę w oryginale i bardzo chciałam ją przeczytać przed polską premierą. No i udało mi się! Mam nadzieję, że wersję w ojczystym języku również uda mi się nabyć, ponieważ po prostu chciałabym mieć ją na półce.
Jeśli chodzi o Nie pozwól mi odejść i Dzień, który zmienił wszystko są to książki, które mnie ciekawią, jednak nie do końca są w moim typie, dlatego nie wiem czy się za nie brać. Planuję sprawdzić czy są takie fajne jak się zapowiadają, jednak nie wiem kiedy to nastąpi.
O Jednym małym kłamstwie wspominałam już w zeszłym miesiącu, ponieważ wtedy była zapowiadana, jednak później dowiedziałam się, że data premiery została przesunięta, więc umieściłam ją i w tych zapowiedziach.
Jestem ciekawa Złej krwi. Jest to pozycja, która naprawdę mocno mnie interesuje  i z wielką chęcią zapoznałabym się z jej wnętrzem. Mam nadzieję, że będzie mi to dane jak najszybciej!
Niedawno przeglądając zapowiedzi trafiłam na książkę Powód by oddychać. I mimo że jakoś nie wydaje się być czymś niepowtarzalnym to mam zamiar się z nią zapoznać, ponieważ opis jest dość intrygujący.
Bardzo lubię Tahereh Mafi, dlatego Julia. Trzy tajemnice musiała się tutaj znaleźć! Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się dorwać tę książkę w swoje ręce!
Miasto niebiańskiego ognia umieściłam tutaj, ponieważ czytałam poprzednie części z serii Dary Anioła. Dlatego myślę, że wypadałoby zakończyć przygodę z Nocnymi Łowcami, mimo że moim zdaniem ta seria już troszeczkę się dłuży...

A Wy na jakie zapowiedzi wrześniowe czekacie najmocniej?

8 komentarzy:

 1. Jeszcze bym dodała "Jedyna" i "Klątwa Wendigo" - na te jeszcze ja czekam! :) "Julia. Trzy tajemnice" i "Miasto niebiańskiego ognia" to pewniaki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Z chęcią zapoznałabym się z Tajemnicą Mary Dyer - klimaty jak najbardziej wpadają w moje gusta ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja oczywiście, że na Julię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam najbardziej na książkę Tahereh Mafi, a także finał serii Darów Anioła <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Zła krew i Mara dyer - to coś, co może mnie zainteresować :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Z DA nie miałam za dobrej przygody, więc z przedstawionych przez ciebie pozycji oczekuję tylko na Julię. Ale innych nie skreślam - jeśli uda mi się dorwać, to przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja najbardziej nie mogę się doczekać "Trzech Tajemnic" z powodu tak genialnego zakończenia, jakim jest "Dar Julii". Nie chciałam się żegnać z tą serią i proszę! :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.