[Zapowiedzi] Październik 2014

października 07, 2014
 • Moja mroczna  strona - Gabrielle Zevin Czekoladowa trylogia #1, wydawnictwo YA!
 • Skarb - Kathy Reichs & Brendan Reichs Wirusy #2, wydawnictwo Dolnośląskie
 • Księżyc nad Rubieżą - Ilona Andrews Na krawędzi #2, wydawnictwo Fabryka Słów
 • Dzikie serce - Moira Young Kroniki Czerwonej Pustyni #2, wydawnictwo Egmont
 • Testy - Joelle Charbonneaun Testy #1, wydawnictwo YA!
W celu zapoznania się z pełnymi opisami książek zapraszam do zakładki Zapowiedzi!
W tym miesiącu jak widać wcale nie ma tak wiele świetnych premier, na które czekałabym z utęsknieniem. Najbardziej wyczekiwane przeze mnie tytuły to Dzikie serce, czyli kontynuacja Krwawego szlaku i muszę Wam powiedzieć, że naprawdę nie mogę się doczekać kiedy ta pozycja trafi w moje łapki! Jestem strasznie ciekawa dalszych losów Saby [mimo że nadal uważam, że to imię bardziej pasuje do psa]. Czekam równie mocno na Księżyc nad Rubieżą - kontynuacja książki Na krawędzi, ponieważ po prostu chwytam wszystko co zostało napisane przez duet Andrews.
Po zaskoczeniu jakim były Wirusy mocno ciekawi mnie w jakim kierunku zostały poprowadzone przygody grupki przyjaciół w Skarbie. Mam nadzieję, że moja koleżanka szybko zaopatrzy się w tę książkę i mi ją udostępni, bo nie mogę się doczekać tego co czeka bohaterów, zwłaszcza, że pojawiają się tam piraci, których uwielbiam!
Moja mroczna strona zaciekawiła mnie opisem. Te mafie czekoladowe są naprawdę interesującym i intrygującym pomysłem, jednak ważniejsze jest w jaki sposób to wszystko zostanie poprowadzone. Mam nadzieję, że nie zawiedzie mnie ta pozycja, bo naprawdę mnie zastanawia. 
Testy znalazły się w tym zestawieniu, ponieważ jestem ich ciekawa, jednak nie w tak wielkim stopniu jak powyższych. Po prostu zastanawia mnie co w nich takiego niesamowitego i mam nadzieję, że uda mi się to sprawdzić.

A Wy na jakie październikowe premiery czekacie? :)

6 komentarzy:

 1. Jakim cudem zmieściłaś się w pięciu pozycjach? :O Ja się ledwo do 15 ograniczyłam! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O mateczko ale ubogo u ciebie... ja tam czekam na kilkanaście pozycji w tym miesiącu! "Moja mroczna strona" też mnie ciekawi przez te mafie czekoladowe... :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzikie serce :D Tytuł beznadziejny, ale za to czeeeekam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Również gdy tylko zaczęłam zauważać książkę testy, znajduje się w moich planowanych zakupach, bo jak przejść obok tej książki obojętnie?

  OdpowiedzUsuń
 5. "Księżyc nad rubieżą", "Dzikie serce" i "Testy" - na te pozycje zdecydowanie czekam! :) A poza tym to jeszcze na "Serafinę", która ma właśnie dzisiaj premierę i na "Królewskiego skrytobójcę", także na "Na ostrzu noża", o ile znowu nie przesuną premiery, i kilka innych. ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Tyle książek, tak mało pieniędzy....

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.