[Zapowiedzi] Styczeń 2015

stycznia 06, 2015
  • Samodzielne studia - Joelle Charbonneau Testy #2, wydawnictwo YA!
  • Przemiana - Michelle Hodkin Mara Dyer #2, wydawnictwo YA!
  • Oddychając z trudem - Rebecca Donovan Oddechy #2, wydawnictwo Feeria
  • Powiedz wilkom, że jestem w domu - Carol Rifka Brunt wydawnictwo YA!
  • Lot sowy - Mercedes Lackey, Larry Dixon Sowi mag #1, wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Mechaniczne pająki - Corina Bomann wydawnictwo Uroboros
Jak zwykle pełne opisy możecie przeczytać w zakładce Zapowiedzi.
Zacznę od książek, na które mam najmniejszą ochotę i z całą pewnością jeśli nie uda mi się ich mieć w swojej kolekcji to jakoś to przeboleję. Przede wszystkim taką powieścią są Samodzielne studia, co można wnioskować po mojej opinii pierwszej części, jednak zastanawia mnie w jakim kierunku podąży autorka i czy będzie coraz gorzej czy może całkiem odwrotnie. Również do tej kategorii wpasowują się Mechaniczne pająki, które może i zaciekawiły mnie opisem, jednak nadal nie jestem do końca przekonana do steampunku. Może mi się spodobają, ale o tym przekonamy się później.
Czekam niecierpliwie na książkę Lot sowy, którą napisała niesamowita autorka, którą ubóstwiam za cykl o Vanyelu. Mam nadzieję, że ta seria mnie wciągnie równie mocno, co poprzednia.
Na mojej liście Must have znajdują się dwie pozycje. Pierwszą z nich jest Oddychając z trudem, czyli kontynuacja powieści, która poruszyła moim sercem i wycisnęła łzy z oczu. Natomiast drugą pozycją, wyczekiwaną od dawien dawna jest Powiedz wilkom, że jestem w domu. Książka, którą po prostu MUSZĘ mieć na swojej półce bez względu na wszystko!

A Wy na co czekacie w styczniu? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.