[Zapowiedzi] Luty 2015

lutego 04, 2015
  • Czerwona królowa - Victoria Aveyard Czerwona królowa #1, wydawnictwo Moondrive/Otwarte
  • Gniewna gwiazda - Moira Young Kroniki Czerwonej Pustyni #3, wydawnictwo Egmont
  • Losing Hope - Colleen Hoover Hopeless #2, wydawnictwo Moondrive/Otwarte
  • Piętno rzeki - Patricia Briggs Mercedes Thompson #6, wydawnictwo Fabryka Słów
  • Szukając Kopciuszka - Colleen Hoover Hopeless #2,5, wydawnictwo Moondrive/Otwarte
Jak zawsze pełne opisy możecie znaleźć w zakładce Zapowiedzi :)
W tym miesiącu nie znalazłam zbyt wiele ciekawych premier, ale za to dwie są takie, na które czekałam od bardzo dawna, dlatego nie jestem zawiedziona. Przynajmniej nie wydam dużo pieniędzy ;)
Książki wydawnictwa Moondrive są w grupie, tych na które czekam najmniej, jednak dwie z wyżej wymienionych już miałam okazję przeczytać. Jakiś tydzień temu zakupiłam Losing Hope jako moją pierwszą książkę kupioną w ebooku. Przeczytałam, recenzja pojawi się w tym tygodniu. Natomiast Szukając Kopciuszka było dodatkiem. W drugiej części Hopeless był kod, dzięki któremu zaopatrzyłam się w tę krótką opowiastkę za darmo. Była to krótka i przyjemna historia, jednak wolałabym, gdyby była dłuższa. 
Jeśli chodzi o Czerwoną królową to jestem jej ciekawa, jednak nie na tyle, żeby ją kupować. Może kiedyś nadejdzie okazja i uda mi się ją przeczytać?
A teraz przyszedł czas na dwie pozycje, które koniecznie muszą się znaleźć na mojej półce. Przede wszystkim jest to Piętno rzeki, czyli kolejna część przygód Mercedes Thompson. Niestety wszystkie poprzednie tomy wypożyczałam, dlatego nie mam ani jednej na półce, ale mam nadzieję, że fakt, że wychodzi szóstka mnie zmobilizuje i niedługo będę mogła się chwalić całą kolekcją.
Gniewna gwiazda, czyli ostatnia część Kronik Czerwonej Pustyni. Z jednej strony bardzo chcę ją przeczytać, z drugiej wolałabym jeszcze poczekać... Szkoda kończyć przygodę z tak niesamowitą serią...

A co wpadło Wam w oko z tych lutowych premier? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.