[Zapowiedzi] Marzec 2015

marca 04, 2015
 • Nóż w lodzie - Kevin Hearne Kroniki Żelaznego Druida #7, wydawnictwo Rebis
 • Złodzieje snów - Maggie Stiefvater Król kruków #2, wydawnictwo Uroboros
 • Przybysze - Melissa Marr wydawnictwo Uroboros
 • Eleonora & Park - Rainbow Rowell wydawnictwo Otwarte/Moondrive
 • Cztery sekundy do stracenia - K.A. Tucker Dziesięć płytkich oddechów #3, wydawnictwo Filia
 • Kochani, dlaczego się poddaliście? - Ava Dellaira wydawnictwo Amber
 • Althea & Oliver - Cristina Moracho wydawnictwo Feeria Young
 • Clariel - Garth Nix Stare Królestwo #4, wydawnictwo Literackie
 • Czarne jak heban - Salla Simukka Lumikki Andrerson #3, wydawnictwo YA!
 • Krew z krwi - Gabierielle Zevin Czekoladowa trylogia #2, wydawnictwo YA!
 • Will Grayson, Will Grayson - John Green, David Levithan wydawnictwo Bukowy Las
 • Talon - Julia Kagawa Talon #1, wydawnictwo Mira
Jak zawsze pełne opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi :)
Jakoś dużo znalazłam ciekawych marcowych premier. Co prawda najbardziej czekam tylko na jedną, ale aby nie było jej smutno odnalazłam jej kompanów ;)
Talon. Opis podobny do tego w Ognistej. Zmiennoksztaltne smoki i ich łowcy. Co spowodowało, że znalazła się w tym zestawieniu. No cóż, koleżanka jest jej ciekawa i myśli nad kupnem, więc jeśli trafi się okazja to pożyczę, przeczytam, porównam i zrecenzuję. Dowiemy się jak to z nią jest.
Przybysze. Zaintrygował mnie opis. Nie wiem czy uda mi się ją przeczytać, ale chętnie sprawdziłabym co wymyśliła autorka.
Nóż w lodzie. Clariel. Czarne jak heban. Trzy książki, które są kontynuacjami. Jeśli chodzi o pierwszą i trzecią to czytałam zaledwie pierwszą część, ale czuję potencjał tej serii, więc myślę, że zabiorę się za kolejne tomy. Jeśli chodzi o drugą to jeszcze nie czytałam nic w tej serii, ale mam pierwszą część na półce i liczę, że spodoba się mi równie mocno jak innym.
Kochani, dlaczego się poddaliście? Althea & Oliver. Eleonora & Park. Will Grayson, Will Grayson. Jeśli chodzi o tą pierwszą to bardziej ciekawi mnie sama historia i dużo bardziej prawdopodobne jest, że kupię ją w oryginale niż z tą nieudaną okładką. Dwie następne ciekawią mnie, ale nie na tyle, aby lecieć do księgarni w dniu premiery. Jeśli kiedyś uda mi się je zdobyć to będę niezwykle szczęśliwa. Ostatnia dość mocno mnie zaciekawiła i myślę, że chyba ją sobie kupię. Tylko pytanie kiedy...
Krew z krwi. Cztery sekundy do stracenia. Dwie kontynuacje, które bardzo chciałabym przeczytać. Co prawda poprzednie części nie zwaliły mnie z nóg, ale chętnie zobaczyłabym w jaki kierunek pójdą te historie i czy będą jeszcze bardziej pasjonujące.
Złodzieje snów. Czyli ta, na którą czekam najmocniej. Pragnę jej odkąd tylko skończyłam czytać Króla kruków. Nie mogę wybaczyć wydawnictwu tego, że musieliśmy czekać aż tak długo na kontynuację. Już nawet przymierzałam się do zakupu książki w oryginale, bo nie mogłam się doczekać tego, co się dalej wydarzy. Mam nadzieję, że niebawem książka znajdzie się na mojej półce i będę mogła ją jak najszybciej przeczytać.

A Wy na co czekacie w marcu? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.