[Zapowiedzi] Maj 2015

maja 04, 2015

  • Czarne światła. Łzy Mai - Martyna Raduchowska Czarne światła #1, wydawnictwo Fabryka Słów
  • Misja Ivy - Amy Engel Misja Ivy #1, wydawnictwo Akapit Press
  • Sny bogów i potworów. Tom 1 - Lini Taylor Córka dymu i kości #3, wydawnictwo Amber
  • Maybe someday - Colleen Hoover Maybe #1, wydawnictwo Otwarte
  • Alicja królowa zombi - Gena Showalter Kroniki Białego Królika #3, wydawnictwo Mira
  • Zodiak - Romina Russell Zodiak #1, wydawnictwo YA!
Jak zawsze pełne opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi :)
Zodiak. Misja Ivy. Na te dwie książki mam ochotę, ale jakoś nie czuję, żeby dały radę powalić mnie na kolana. Jak kiedyś trafią w moje łapki to przeczytam. Co prawda nie spodziewam się, że stanie się to w najbliższym czasie, ale przecież wszystko może się zdarzyć.
Alicja królowa zombi. Sny bogów i potworów. Jeśli chodzi o tę pierwszą to pomimo, że zaczęcie serii niezwykle mi się podobało to do tej pory nie przeczytałam części drugiej. Ale mam w bibliotece, więc może niebawem to nadrobię. Natomiast jeśli spojrzymy na ostatnią część Córki dymu i kości to powiedzieć muszę, że nie wiem czy mam ochotę kończyć tę serię. Poprzednie tomy czytałam tak dawno temu...
Maybe someday. Tej książki wypatruję od dawna i szczerze mówiąc raczej nie kupię jej po polsku. Myślę, że jeśli mam ją przeczytać to tylko i wyłącznie po angielsku. Wcale nie dlatego że ichnia okładka jest dużo ładniejsza. Przede wszystkim jednak dlatego że mam jakiś taki kaprys.
Łzy Mai. Tę książkę już czytałam przedpremierowo i moją recenzję już możecie podziwiać od kilku tygodni, ale otrzymałam ją w formie ebooka, a niezwykle pragnę mieć ją na swojej półce, gdzie czekała będzie na swoich kompanów.

A Wy na co czekacie w maju? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.