[Zapowiedzi] Lipiec 2015

lipca 01, 2015
  • Ten jeden dzień - Gayle Forman Ten jeden dzień #1, wydawnictwo Nasza księgarnia
  • Portret Doriana Graya - Oscar Wilde wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Trzeci grób na wprost - Darynda Jones Charley Davidson #3, wydawnictwo Papierowy Księżyc
  • Odlotowa czternastka - Janet Evanovich Stephanie Plum #14, wydawnictwo Fabryka Słów
  • Origin - Jennifer L. Armentrout Lux #4, wydawnictwo Filia
  • Fangirl - Rainbow Rowell wydanictwo Moondrive
  • Jasny i straszliwy miecz - Anna Kendall Kroniki Duszorośli #3, wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Niezauważalna - Marcus Sedgwick wydawnictwo YA!
Od dziś obowiązuje nowy rozkład zgodnie z którym Zapowiedzi pojawiały się będą pierwszego dnia miesiąca, natomiast stosik [a raczej videostosik] czwartego dnia każdego miesiąca :) Dlaczego tak? Ano dlatego, że nagranie stosika i cała obróbka trochę zajmuje i aby nie robić wszystkiego na szybko pomyślałam, że tak będzie wszystkim wygodniej. Myślę, że zmiana nie jest kolosalna i szybko się przyzwyczaimy :)
Jak zwykle pełne opisy i daty premiery znajdziecie w zakładce Zapowiedzi
Odlotowa czternastka. Trzeci grób na wprost. Origin. Jasny i straszliwy miecz. Kolejne części serii. Idąc po kolei - pierwsza z nich to już czternasta część przygód Stephanie Plum, a ja dopiero jestem po siódemce :P Na kolejną część serii o Charley przyszło nam czekać dość długo. Mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu. Niedawno miałam możliwość przeczytania trzeciej części serii Lux, czyli Opal. Mówiąc szczerze nie bardzo mi się spodobała, ale myślę, że sięgnę po kolejną część z czystej ciekawości. Jasny i straszliwy miecz to koniec trylogii i mam nadzieję, że będzie wspaniały.
Portret Doriana Graya. Na tę pozycję poluję już od dłuższego czasu. Może to wydanie nie jest najcudowniejsze, ale mi się podoba i bardzo chciałabym dorwać tę powieść właśnie w tej okładce.
Ten jeden dzień. Tę książkę mam zamiar przeczytać ze względu na autorkę. Co prawda nie jestem wielką fanką Zostań, jeśli kochasz i Wróć, jeśli pamiętasz, ale mimo wszystko lubię pióro Gayle Forman i myślę, że i ta pozycja w jakimś większym lub mniejszym stopniu przypadnie mi do gustu.
Niezauważalna. Fangirl. To są moje lipcowe must have. Nie wiem z jakiego powodu, ale czuję, że muszę mieć Niezauważalną. Nie mam pojęcia co mnie do niej ciągnie, ale po prostu chcę ją przeczytać i to jak najszybciej. Jeśli chodzi o Fangirl to również nie rozumiem swojej potrzeby przeczytania jej, ponieważ jestem już po lekturze innej książki tej autorki, mianowicie Eleonora & Park i jakoś nie do końca mnie ona przekonała. Może z tą pozycją będzie inaczej?

A Wy na co czekacie w lipcu? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.