Konkurs bez okazji

sierpnia 19, 2015
Jakiś czas temu zapytałam się Was czy jesteście zainteresowani jakimś konkursem. Odpowiedź oczywiście była twierdząca, więc postanowiłam coś wykombinować. W ten sposób mam dla Was zabawę, w której wygrywają dwie osoby. Mam do rozdania dwie pozycje książkowe. Poniżej przedstawiam regulamin konkursu, a pod nim co należy zrobić, aby zdobyć daną książkę. Zapraszam!

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Poradnik Pozytywnego Czytelnika znajdującego się pod adresem: http://poradnikpozytywnegoczytelnika.blogspot.com/
  2. Niniejszy konkurs trwa od 19 sierpnia (dzisiaj) do 6 września br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
  3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.
  5. Po wyłonieniu zwycięzcy, czekam 3 dni na adres kontaktowy, który proszę o wysłanie na e-mail: recenzje.kasia@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. Wyjątek mogę zrobić dla osoby, która w trakcie ogłoszenia wyników będzie na wyjeździe, w takim wypadku proszę o powiadomienie mnie o tym w komentarzu.
  6. Paczki są wysyłane tylko do osób zamieszkujących teren Polski, nie wysyłam paczek za granicę!
Nadejście mrocznej mgły - Anna Kendall
Jak widać na załączonym obrazku pierwszą książką do wygrania jest Nadejście mrocznej mgły by Anna Kendall. Jest to drugi tom serii Kroniki Duszorośli. Tę pozycję posiadam w dwóch egzemplarzach, ponieważ całkiem przypadkowo wydawnictwo wysłało mi ją po raz drugi. Już dawno temu miałam zrobić z nią konkurs, ale całkowicie o tym zapomniałam. Nareszcie mogę ją wykorzystać.
ZADANIE:
W komentarzu pod tym postem należy wyrazić chęć zdobycia tej pozycji (Wystarczy zwykłe 'Zgłaszam się!') oraz podać, że właśnie tę pozycję macie ochotę zgarnąć.
Dodatkowo możecie zaobserwować bloga lub polubić Fanpage, jednak nie jest to wymagane :) Jeśli jednak podacie nick, pod którym obserwujecie bloga lub imię i pierwszą literę nazwiska pod jakim lubicie fp dostaniecie dodatkowy los i Wasze imię będzie na dwóch lub trzech losach :)
PRZYKŁAD ZGŁOSZENIA:
Zgłaszam się!
Wybieram: Nadejście mrocznej mgły by Anna Kendall
Obserwuję jako kate627 i lubię jako Kasia K.
(Taka osoba ma trzy losy i większą szansę na wygraną)


Coś do ocalenia - Cora Carmack
Dla osób, którzy nie są zainteresowani powyższą książką mam inną propozycję. Mianowicie pozycję Coś do ocalenia by Cora Carmack. Jest to ostatnia część trylogii, jednak myślę, że wcale nie ma czym się martwić i w pewnym stopniu można ją przeczytać nawet nie znając poprzednich tomów. Albo znając tylko jedynkę. Jedyne co może nam zaspoilerować ta część to wątek miłosny w Coś do stracenia. Czyli nie ma co się martwić.
ZADANIE:
W komentarzu pod tym postem należy wyrazić chęć zdobycia tej pozycji (Wystarczy zwykłe 'Zgłaszam się!') oraz podać, że właśnie tę pozycję macie ochotę zgarnąć.
Żeby nie było za łatwo Waszym zadaniem jest zrobienie zdjęcia (ładnego, paskudnego, cudownego, oryginalnego, sztampowego - nie ma znaczenia) swojej ulubionej książce/serii i umieszczenie go na Instagramie z hasztagiem #PoradnikPozytywnegoCzytelnika Osoby, które nie mają konta na Instagramie mogą po prostu wrzucić zdjęcie w komentarzu :) A tych, którzy umieszczą zdjęcie na IG proszę o wrzucenie linka w komentarzu, bo mimo wszystko boję się, że coś przeoczę :)
PRZYKŁAD ZGŁOSZENIA:
Zgłaszam się!
Wybieram: Coś do ocalenia by Cora Carmack
Link do zdjęcia: ...
(Wygrywa zdjęcie, które najbardziej mi się spodoba albo specjalnie powołanemu jury)

Dla jasności - grać możecie o obie pozycje, jednak wygrać możecie tylko jedną!

Myślę, że zadania nie są trudne i im podołacie. Z niecierpliwością czekam na Wasze zdjęcia. Mam nadzieję, że będzie to dla Was niesamowita zabawa! I jeśli będzie dużo zgłoszeń niebawem pojawi się kolejny konkurs. Trzeba nadrobić stracony czas :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.