[Zapowiedzi] Sierpień 2015

sierpnia 04, 2015

  • Co ze mnie zostało - Kat Zhang The Hybrid Trilogy #1, wydawnictwo Papierowy Księżyc
  • Łuska w cieniu - Rachel Hartman Serafina #2, wydawnictwo MAG
  • Oddam ci słońce - Jandy Nelson wydawnictwo Moondrive
  • Piękna katastrofa - Jamie McGuire Piękna katastrofa #1, wydawnictwo Albatros
Jak zawsze opisy do każdej z książek znajdziecie w zakładce Zapowiedzi :)
Łuska w cieniu. Jest to kontynuacja książki Serafina, którą od jakiegoś czasu posiadam na swojej półce, jednak nie miałam jeszcze okazji przeczytać. Z racji, że nie znalazłam wiele interesujących premier w sierpniu wrzuciłam ją tutaj, choć nie wiem jak dużo czasu minie zanim uda mi się za nią zabrać. Mam jednak nadzieję, że będzie to jak najszybciej.
Piękna katastrofa. Jest to drugie wydanie tej powieści. Okładka została zmieniona, aby była kompatybilna z drugą częścią. Przyznać trzeba jednak, że zdecydowanie ładniejsze jest to wydanie, które niesamowicie mnie urzekło. Mam nadzieję, że wreszcie uda mi się ją przeczytać, bo już od dłuższego czasu to planuję.
Co ze mnie zostało. Książka, na którą miałam już zakupić po angielsku, ale czekałam na trochę korzystniejszą cenę. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam tę okładkę ani trochę nie skojarzyłam jej z powieścią What's Left Of Me, choć wydawało mi się, że skądś kojarzę autorkę. W końcu jakoś to poukładałam i doszłam do zaskakujących wniosków, że to właśnie jest ta książka. Bez względu na wszystko mam zamiar ją przeczytać i nikt mnie od tego nie odwiedzie.
Oddam ci słońce. Na tę pozycję czekam najmocniej. Niesamowicie urzekła mnie okładka oraz opis książki. Pragnę jej ponad wszystko, zwłaszcza po tym jak na fanpejdżu wydawnictwa pojawiało się tyle informacji odnośnie niej. Myślałam, że nie wytrzymam, bo tak bardzo miałam ochotę ją przeczytać.

A Wy na jakie książki czekacie w sierpniu? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.