[Zapowiedzi] Wrzesień 2015

września 04, 2015


  • Poszukiwaczka - Arwen Elys Dayton Poszukiwaczka #1, wydawnictwo Uroboros 
  • Plaga samobójców - Suzanne Young Program #1, wydawnictwo Feeria
  • Ender - Lissa Price Starter #1, wydawnictwo Albatros
  • Tease - Amanda Maciel wydawnictwo Muza
  • Ten jeden rok - Gayle Forman Ten jeden dzień #2, wydawnictwo Nasza Księgarnia
  • Restart - Amy Tintera Restart #1, wydawnictwo MAG
  • Dziedzictwo ognia - Sarah J. Maas Szklany tron #3, wydawnictwo Uroboros
  • Ropuszki - Aneta Jadowska Dora i Witkac #1, wydawnictwo Fabryka Słów
Zwyczajowo opisy i daty premier powyższych książek znajdziecie w zakładce Zapowiedzi
Ten jeden rok. Poszukiwaczka. Tease. Nie są to pozycje, na które czekam z utęsknieniem. Do tej pory nie przeczytałam jeszcze książki Ten jeden dzień, ale mam zamiar się za nią zabrać, gdy tylko będę miała okazję. Natomiast druga premiera ma ciekawy opis i myślę, że może to być interesująca lektura, choć nie będę jej poszukiwała jak najszybciej. Jest jeszcze Tease, która może i porusza bardzo intrygujący temat przemocy w szkole, ale sprawia wrażenie nie do końca dobrej pozycji.
Plaga samobójców. Restart. Obie książki strasznie intrygują mnie swoimi opisami oraz interesującymi okładkami. Myślę, że jak tylko będę miała okazję to zakupię obie pozycje, gdyż sprawiają wrażenie naprawdę dobrych książek.
Ender. Dziedzictwo ognia. Obie pozycje są kontynuacjami. Niedawno miałam okazję przeczytać Starter, dlatego z wielką chęcią zapoznam się z następną, a zarazem ostatnią częścią tej serii. Trzecia część Szklanego tronu mocno mnie interesuje, ponieważ bardzo chciałabym się dowiedzieć jak potoczą się dalsze losy Cealeany.
Ropuszki. Książka mająca miejsce w Thornverse - tam rozgrywa się akcja Heksalogii o wiedźmie. Teraz Aneta Jadowska wraca do tego świata, aby opowiedzieć nam inne historie, nie tylko z Dorą w roli głównej. Nareszcie poznamy głębiej Witkacego, który już niebawem doczeka się własnej książki. Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się dorwać tę pozycję, ponieważ uwielbiam całą serię o Dorze Wilk.

A Wy na jakie książki czekacie we wrześniu? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.