[Zapowiedzi] Październik 2015

października 04, 2015
  • Summoner. Księga 1. Początek - Taran Matharu Summoner #1, wydawnictwo Jaguar
  • Aplikacja - Lauren Miller wydawnictwo Feeria 
  • Zapytaj Księżyc - Nathan Filer wydawnictwo Albatros
  • Ocalenie Callie i Kaydena - Jessica Sorensen Przypadki #2, wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Wszystkie jasne miejsca - Jennifer Niven wydawnictwo Bukowy Las
Jak zawsze wszelkie opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi
Summoner. Księga 1. Początek. Aplikacja. To są dwie książki, które mocno mnie intrygują swoim opisem, jednak Nie są pozycjami obowiązkowymi na mojej liście do przeczytania. Wydaje mi się, że obie mogą być dość ciekawe i z całą pewnością jeśli kiedyś będę miała okazję się z nimi zapoznać to jak najbardziej to zrobię. Istnieje jednak ryzyko, że zajmie mi to dużo czasu.
Wszystkie jasne miejsca. Jest to pozycja, o której słyszałam wiele dobrego jeszcze zanim ogłoszono jej polską premierę. Przez długi czas przymierzałam się do kupienia jaj po angielsku, ale zwlekałam tak długo, że aż w końcu ogłosili, że niebawem pojawi się w Polsce. Dlatego postaram się zaopatrzyć się w nią w najbliższym czasie.
Zapytaj księżyc. O książce usłyszałam przez przypadek. Ale gdy tylko zobaczyłam okładkę pomyślałam, że jest to pozycja, która zdecydowanie powinna zostać przeze mnie przeczytana. Przekonał mnie do tego opis. Już niebawem będę miała okazję się z nią zapoznać i nie mogę się tego doczekać.
Ocalenie Callie i Kaydena. Zdecydowanie najmocniej w październiku czekam na tę książkę. Zakończenie pierwszej części po prostu nie daje wyboru - trzeba się zapoznać z kolejną, aby się dowiedzieć jak to się wszystko potoczyło. Jestem niesamowicie zaintrygowana i nie mogę się doczekać aż pojawi się u mnie i będę mogła się za nią zabrać.

A Wy na co czekacie w październiku? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.