[Zapowiedzi] Listopad 2015

listopada 04, 2015


  • Dar morza - Diane Chamberlain wydawnictwo Prószyński i S-ka
  • Playlist for the dead. Posłuchaj a zrozumiesz - Michelle Falkoff wydawnictwo Feeria Young
  • Skok - Janet Evanovich, Lee Goldberg Fox & O'Hare#1, wydawnictwo Fabryka Słów
  • Drżenie - Maggie Stiefvater Drżenie #1, wydawnictwo YA! [Grupa wydawnicza Foksal]
  • Red Rising. Złota Krew - Pierce Brown Red Rising #1, wydawnictwo Drageus
Jak zawsze pełne opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi
Drżenie. Red Rising. Złota krew. Są to wznowienia, wydane po prostu w nowej szacie graficznej. Czy jestem nimi zainteresowana to ciężko powiedzieć. Ale z całą pewnością ujęły mnie swoimi nowymi okładkami. Nie mówię, że są lepsze od poprzedniczek, ale mimo wszystko mi się podobają. Jednak nie tylko dlatego umieściłam je w tym zestawieniu. Jestem zaintrygowana ich historią, jednak nie na tyle, aby je kupować.
Skok. Kolejna seria autorki popularnej Śliwki. Mówiąc szczerze uwielbiam całą serię o Stephanie Plum, choć czytałam dopiero siedem części, i jestem zaciekawiona jej nowym tworem. Niestety jednak ani trochę nie podoba mi się okładka. Nigdy nie zrozumiem wydawnictw, które wydają całkiem nową i niezwiązaną z poprzednim cyklem serię, jednak w podobnej, prawie takiej samej, szacie graficznej. Niezorientowana osoba weźmie ją za kontynuację tego starego cyklu. Jaki więc w tym sens?
Playlist for the dead. Posłuchaj a zrozumiesz. Coraz bardziej popularnym tematem książek staje się samobójstwo. Ja jeszcze nie czytałam ani jednej, która poruszałaby ten wątek, ale wiele mnie intryguje w tym właśnie ta pozycja. Nie wiem czy w najbliższym czasie uda mi się za nią zabrać, jednak mam taką nadzieję.
Dar morza. Każda książka Chamberlain jest dla mnie ważna i każdą z nich czuję potrzebę poznać. Właśnie z tego powodu liczę, że w najbliższym czasie uda mi się dorwać do niej, choć klasa maturalna nieźle mi daje w kość. Mimo wszystko wierzę, że niebawem uda mi się zapoznać z tą pozycją, bo znając autorkę zapowiada się niezapomniana przygoda.

A Wy na co czekacie w listopadzie? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.