Konkurs z Niezauważalną i Florystką

stycznia 20, 2016
Dobrzy ludzie przychodzę dziś do Was z mam nadzieję ciekawą propozycją. Mianowicie chciałabym zaprosić Was do konkursu, w którym do wygrania będą dwie pozycje. Zadanie nie będzie trudne, więc myślę, że nie powinniście mieć większych problemów z jego rozwiązaniem.

Postanowiłam ogłosić konkurs, ponieważ ostatnimi czasy było mnie mniej albo byłam dość sztuczna i na szybko działałam w internetach. Mam nadzieję. że mi to wybaczycie. A teraz zapraszam Was na konkurs.

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Poradnik Pozytywnego Czytelnika znajdującego się pod adresem: http://poradnikpozytywnegoczytelnika.blogspot.com/
  2. Niniejszy konkurs trwa od 20 stycznia (dzisiaj) do 14 lutego br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
  3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.
  5. Po wyłonieniu zwycięzcy, czekam 3 dni na adres kontaktowy, który proszę o wysłanie na e-mail: recenzje.kasia@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. Wyjątek mogę zrobić dla osoby, która w trakcie ogłoszenia wyników będzie na wyjeździe, w takim wypadku proszę o powiadomienie mnie o tym w komentarzu.
  6. Paczki są wysyłane tylko do osób zamieszkujących teren Polski, nie wysyłam paczek za granicę!
Nagroda pierwsza: Florystka by Katarzyna Bonda [wyd. kieszonkowe]

Co zrobić, aby ją wygrać?
W komentarzu pod tym postem należy wyrazić chęć zdobycia tej pozycji (Wystarczy zwykłe 'Zgłaszam się!') oraz podać, że właśnie tę pozycję macie ochotę zgarnąć.
Dodatkowo możecie zaobserwować bloga lub polubić Fanpage, jednak nie jest to wymagane :) Jeśli jednak podacie nick, pod którym obserwujecie bloga lub imię i pierwszą literę nazwiska pod jakim lubicie fp dostaniecie dodatkowy los i Wasze imię będzie na dwóch lub trzech losach :)
Przykład zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Wybieram: Florystka by Katarzyna Bonda
Obserwuję jako kate627 i lubię jako Kasia K.
(Taka osoba ma trzy losy i większą szansę na wygraną)Nagroda druga: Niezauważalna by Marcus Sedgwick


Co zrobić, aby ją wygrać?
W komentarzu pod tym postem należy wyrazić chęć zdobycia tej pozycji (Wystarczy zwykłe 'Zgłaszam się!') oraz podać, że właśnie tę pozycję macie ochotę zgarnąć.
Żeby nie było za łatwo Waszym zadaniem jest podanie tytułu książki, która Waszym zdaniem ma najwspanialszą okładkę jaką kiedykolwiek widzieliście. Może to być zarówno polska okładka, jak i zagraniczna. To nie ma znaczenia. Jeśli chcecie możecie również wkleić zdjęcie, jednak nie jest to wymagane.
Przykład zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Wybieram: Niezauważalna by Marcus Sedwick
Książka: Dar Julii by Tahereh Mafi
(Wygrywa osoba albo przez losowanie, albo której propozycja najmocniej mi się spodoba)

Dla jasności - grać możecie o obie pozycje, jednak wygrać możecie tylko jedną!

Myślę, że zadania nie są trudne i im podołacie. Z niecierpliwością czekam na Wasze zgłoszenia. Mam nadzieję, że będzie to dla Was niesamowita zabawa! I jeśli będzie dużo zgłoszeń niebawem pojawi się kolejny konkurs. Trzeba nadrobić stracony czas :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.