[Zapowiedzi] Styczeń 2016

stycznia 04, 2016

  • Tu i teraz - Ann Brashares wydawnictwo YA!
  • Pięć sposobów na upadek - K.A. Tucker Dziesięć płytkich oddechów #4, wydawnictwo Filia
  • Szamański blues - Aneta Jadowska Dora i Witkac #2, wydawnictwo Fabryka Słów
  • Złe dziewczyny nie umierają - Katie Alender Złe dziewczyny nie umierają #1, wydawnictwo Feeria
  • Odkąd cię nie ma - Morgan Matson wydawnictwo Jaguar
Jak zawsze pełne opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi.
Złe dziewczyny nie umierają. Tu i teraz. Te dwie książki zaciekawiły mnie opisem, choć nie powiedziałabym, że mocno mnie intrygują. Ostatnimi czasy czytam również trochę inne pozycje, dlatego nie wiem czy spodobałyby mi się. Ale myślę, że pewnego dnia się za nie zabiorę, aby się przekonać czy są tak intrygujące, jak wskazuje na to opis.
Odkąd cię nie ma. Książka napisana przez autorkę Aż po horyzont oraz Lata drugiej szansy. Może w obu pozycjach trochę brakowało szczypty pikanterii, ale liczę, że tutaj będzie lepiej. Dlatego daję autorce ostatnią szansę. Jeśli teraz mnie nie przekona to już więcej nie będę sięgać po jej twory.
Pięć sposobów na upadek. Jest to kontynuacja serii Dziesięć płytkich oddechów, która z każdą kolejną częścią robi się coraz lepsza. Dlatego nie mogę się doczekać lektury tej pozycji, aby zakończyć swoją przygodę z tymi bohaterami oraz dowiedzieć się, czy ta również będzie lepsza od swojej poprzedniczki. Jednak mogę już teraz powiedzieć, że niełatwo będzie ją przebić.
Szamański blues. Jak pewnie pamiętacie jestem ogromną fanką Anety Jadowskiej, dlatego czytam każdą książkę, która wychodzi spod jej pióra. Myślę, że również seria o Witkacym przypadnie mi do gustu, choć z całą pewnością będzie mi brakowało Dory i jej specyficznego charakteru.

A Wy na co czekacie w styczniu? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.