Rozwiązanie konkursu z Florystką i Niezauważalną

lutego 20, 2016
Drodzy czytelnicy, dziś nadszedł dzień ogłoszenia wyników konkursu, który trwał od 20.01 do 14.02. Jestem pewna, że wyczekiwaliście ich ze zniecierpliwieniem i mój wstęp zostanie całkowicie przez Was zignorowany, co jest całkowicie zrozumiałe, kiedy człowiek pragnie dowiedzieć się czegoś dla niego istotnego. Właśnie z tego powodu nie będę mocno przedłużać tej chwili i od razu dowiecie się, kto z Was zdobył nagrody. Oto zwycięzcy:

Książkę Katarzyny Bondy pt. Florystka otrzymuje dorota! Proszę o zgłoszenie się do mnie  na maila: recenzje.kasia@onet.pl albo w wiadomości prywatnej na fanpejdżu :) Gratuluję!

Natomiast pozycję pt. Niezauważalna autorstwa Marcusa Sedgwicka otrzymuje Gab riela, którą również proszę o kontakt na maila: recenzje.kasia@onet.pl albo w wiadomości na fanpejdżu :) Gratulacje!

Wszystkim pozostałym serdecznie dziękuję za udział i proszę, nie łamcie się :) Już za lekko ponad miesiąc Poradnik będzie obchodził swoje trzecie urodziny i jestem prawie pewna, że pojawi się jakiś konkurs z tej okazji. Może wtedy uda Wam się coś ugrać :) Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i życzę miłej lektury!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.