[Zapowiedzi] Marzec 2016

marca 04, 2016

  • Real - Katy Evans Real #1, wydawnictwo Papierowy Księżyc
  • Fatum i furia - Lauren Groff wydawnictwo Znak
  • Art&Soul - Brittany C. Cherry wydawnictwo Filia
  • Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender - Leslye Walton wydawnictwo SQN
  • Bez słów - Mia Sheridan wydawnictwo Otwarte
  • W ramionach gwiazd - Amie Kaufman, Meagan Spooner Starbound #1, wydawnictwo Moondrive
Jak zawsze pełne opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi 
Przyznam się szczerze, że w całym tym zestawieniu nie ma książki, którą pragnęłabym mieć ponad wszystko. Każda z nich w jakiś sposób mnie zaciekawiła, jednak przeżyję, jeśli nie uda mi się z nią zapoznać.
Fatum i furia. W ramionach gwiazd. Te dwie lekko mnie zaintrygowały, ale bardziej opisem lub okładką. Mimo wszystko jeśli kiedykolwiek pojawi się możliwość zapoznania z nimi myślę, że skorzystam, bo wydają się być czymś niebanalnym.
Real. Art&Soul. Bez słów. Te trzy wydają się mieć w pewnym stopniu podobną tematykę. W każdym razie wydaje mi się, że pochodzą z tego samego nurtu, czyli New Adult. Dla mnie NA jest gatunkiem, który czytam, kiedy chciałabym się odstresować i zagłębić w niezwykle zwykłej opowieści o miłości. Choć przyznam szczerze, że z tych trzech najmocniej ciągnie mnie do pozycji Bez słów, ponieważ ma ona na Goodreads ocenę 4,5 i ciekawi mnie skąd taka wysoka nota.
Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender. Do tej książki najmocniej przekonała mnie śliczna okładka, która na żywo wygląda niesamowicie. Przyznaję się bez bicia, że nie do końca wiem o czym ta pozycja jest, ale mimo tego bardzo chętnie bym się z nią zapoznała. 

A Wy na co czekacie w marcu? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.