Konkurs z okazji 3 urodzin bloga!

kwietnia 01, 2016


To jest takie niesamowite. Dzisiaj mijają trzy lata odkąd założyłam tego bloga. Ten czas ogromnie zmienił mnie i mój sposób bycia. Sprawił wiele dobrego i dzięki niemu odnalazłam coś na czym mi ogromnie zależy. W pewnym sensie czuję się, jakbym coś wygrała.

Minęły trzy lata i czuję, że Poradnik mocno się zmienił. Poza tym, że kiedy zaczynałam pisać pierwsze recenzje całkiem inaczej widziałam dobre książki i młodzieżówki były dla mnie miłością najwspanialszą. Ale dorosłam, a razem ze mną blog. Kiedyś nie podejrzewałam, że będę podążała za klasyką i szukała jej po księgarniach. Że obyczajówki, a zwłaszcza te napisane przez Diane Chamberlain, są aż tak niesamowite. A przede wszystkim nie spodziewałam się, że kiedykolwiek sięgnę po coś innego niż fantastyka. Na szczęście spróbowałam czegoś innego. I w sumie nadal próbuję. Sprawdzam, co może mi się spodobać, a co nie do końca wpasuje się w moje klimaty. I dostrzegam, że młodzieżówki to nie to samo, co kiedyś, a książki nie kończą się na tych z wątkiem fantastycznym. Tę wiedzę dają mi ludzie - czytelnicy bloga i blogerzy.

Wy jesteście motorem napędowym. To dzięki Wam nadal tworzę i chcę się jeszcze bardziej rozwijać. Chcę Wam przekazywać jak najwięcej i może w ostatnim czasie nie jest to tak widoczne przez nadchodzące matury, ale wierzcie mi, że macie własne miejsce w moim życiu. Z tego powodu chciałabym Wam serdecznie podziękować za każdy komentarz, wyświetlenie, radę, miłe słowo. Jesteście wielcy, dlatego mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy książki. Wygrywają trzy osoby na trzecie urodziny!

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Poradnik Pozytywnego Czytelnika znajdującego się pod adresem: http://poradnikpozytywnegoczytelnika.blogspot.com/
  2. Niniejszy konkurs trwa od 1 kwietnia (dzisiaj) do 1 maja br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
  3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 14 dni po zakończeniu konkursu.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.
  5. Po wyłonieniu zwycięzcy, czekam 3 dni na adres kontaktowy, który proszę o wysłanie na e-mail: recenzje.kasia@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. Wyjątek mogę zrobić dla osoby, która w trakcie ogłoszenia wyników będzie na wyjeździe, w takim wypadku proszę o powiadomienie mnie o tym w komentarzu.
  6. Paczki są wysyłane tylko do osób zamieszkujących teren Polski, nie wysyłam paczek za granicę!
Co zrobić, aby ją wygrać?
W komentarzu pod tym postem należy wyrazić chęć zdobycia tej pozycji (Wystarczy zwykłe 'Zgłaszam się!') oraz podać, że właśnie tę pozycję macie ochotę zgarnąć.
Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na poniższe pytanie oraz uzasadnienie odpowiedzi przynajmniej dwoma zdaniami.

Każdy z nas ma takie miejsce, które chciałby bardzo mocno odwiedzić. W przypadku Allyson był to Paryż, gdzie spędziła wspaniały dzień z chłopakiem, który dla niej był spełnieniem marzeń. Ten jeden dzień był dla niej czymś wyjątkowym, gdyż wpłynął również dość mocno na jej dalsze decyzje i zmienił całe jej życie. Właśnie dlatego mam do Was takie zapytanie.

Pytanie: Dokąd chciałabyś/chciałbyś się wybrać w swoją podróż życia?Co zrobić, aby ją wygrać?
W komentarzu pod tym postem należy wyrazić chęć zdobycia tej pozycji (Wystarczy zwykłe 'Zgłaszam się!') oraz podać, że właśnie tę pozycję macie ochotę zgarnąć.
Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na poniższe pytanie oraz uzasadnienie odpowiedzi przynajmniej dwoma zdaniami.

Laura spotkała Dylana na jednej z imprez i okazał się być jedynym mężczyzną, który potrafił wyzwolić w niej pożądanie i pociąg. Czuła, że mężczyzna ma w sobie coś, co ją do niego przyciąga. Wiedziała jednak, że prawdopodobnie nigdy więcej nie spotka Dylana...
Laura jest osobą, która twardo stąpa po ziemi i nie myśli o czymś takim jak miłość. Dlatego mam do Ciebie pytanie związane właśnie z tym potężnym uczuciem.

Pytanie: Czy Twoim zdaniem istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? Czy ma ona prawo przetrwać?

Co zrobić, aby ją wygrać?
W komentarzu pod tym postem należy wyrazić chęć zdobycia tej pozycji (Wystarczy zwykłe 'Zgłaszam się!') oraz podać, że właśnie tę pozycję macie ochotę zgarnąć.
Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na poniższe pytanie oraz uzasadnienie odpowiedzi przynajmniej dwoma zdaniami.

Hannah jest pewna swego, nie da sobie wejść na głowę i kiedy coś jej nie odpowiada od razu daje to po sobie poznać. Jest zadziorna i uparta. Jedyną jej wadą jest to, że zawsze musi podołać wyzwaniu, jakie ktoś inny jej rzuca.
Garrett jest hokeistą, który ma masę dziewczyn, ale żadnej stałej. Nigdy zresztą o takiej nie myślał. Dla niego liczy się tylko hokej i dobre oceny, aby nie wylecieć z drużyny. Jest uparty, stanowczy i w pewnym sensie czarujący. 
Ta para to cudowna mieszanka, dlatego tak bardzo ich lubię. W związku z tym mam do Ciebie bardzo proste pytanie.

Pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona książkowa para?  Ponadto proszę Was o podanie z jakiej książki pochodzi ta para, innymi słowy napiszcie tytuł i autora powieści.

PS Para nie musi być prawdziwa - w sensie na samym końcu powieści czy serii nie muszą być razem (np. w Klątwie tygrysa - wydaje Ci się, że główna bohaterka powinna być z Kishanem zamiast Rena i wtedy opisujesz tę parę)

Dla jasności  – grać możecie o wszystkie trzy pozycje, jednak wygrać możecie tylko jedną!

Wiem, że zadania nie są najłatwiejsze, ale macie cały miesiąc na udzielenie odpowiedzi. Wierzę w Wasze możliwości i jestem pewna, że potrafilibyście poradzić sobie nawet z trudniejszymi zadaniami :) 

PS Abym mogła rozdać każdą książkę do każdej nagrody muszą zgłosić się co najmniej trzy osoby.
PPS Zwycięzców wybierze jury całkowicie bezstronne, którego skład jest nieznany do samego końca trwania konkursu - nawet dla mnie ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.