[Zapowiedzi] Maj 2016

maja 05, 2016
  • Ogniste oczyszczenie - Francesca Haig Ogniste oczyszczenie #1, wydawnictwo Uroboros
  • Promyczek - Kim Holden Promyczek #1, wydawnictwo Filia
  • Niebezpieczne kłamstwa - Becca Fitzpatrick wydawnictwo Moondrive
  • Niebo w kruszonce - Monika A. Oleksa wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Jedyna - Marisa de los Santos wydawnictwo Prószyński i S-ka
  • Kropki - Włodek Markowicz wydawnictwo Flow Books
Standardowo wszystkie opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi
Niebezpieczne kłamstwa. Ogniste oczyszczenie. Obie pozycje nieco mnie ciekawią, jednak nie czuję ogromnej potrzeby zapoznania się z nimi. Nowa Fitzpatrick wcale nie jest dla mnie tak kusząca, mimo że naprawdę lubię jej sagę Szeptem. Natomiast powieść o bliźniakach intryguje mnie opisem. Nic się jednak nie stanie, jeśli nie będę miała okazji jej przeczytać.
Kropki. Włodka Markowicza znam z programu Lekko Stronniczy i odkąd przeszedł na własną działalność trochę go zaniedbałam. Mam jednak zamiar to nadrobić, gdyż słyszałam, że jego filmiki są świetne. Właśnie z tego powodu chciałabym również przeczytać tę książkę, bo wierzę, że będzie to coś świetnego.
Promyczek. Niebo w kruszonce. Jedyna. Na te trzy książki czekam najmocniej. Pierwsza z nich straszliwie kusi mnie okładką i opisem. Sprawia, że chcę ją mieć już przy sobie. Druga jest dla mnie ważna z jednego powodu, o którym na tę chwilę nie chcę mówić, ale obiecuję, że niebawem zdradzę tę tajemnicę. A trzecia mnie mocno intryguje piękną okładką. Strasznie się cieszę, że mam ją na swoim czytniku i już niebawem będę miała szansę się za nią zabrać.

Nie znalazłam wiele ciekawych premier na maj (na całe szczęście, bo bałabym się, że zbankrutuję na Targach Książki w Warszawie), ale może Wy wypatrzyliście jeszcze coś ciekawego? Na co najmocniej czekacie w tym miesiącu?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.