Poradnikowa ankieta

czerwca 14, 2016
Drodzy czytelnicy, dziś przychodzę ze sprawą niezwykle dla mnie ważną. Otóż, od jakiegoś czasu czuję się dość niekomfortowo, jeśli chodzi o prowadzenie bloga. Wydaje mi się, że nie wszystko, co robię ma sens, a także mało się z Wami znam. W blogosferze działam już od ponad trzech lat i nadal ciężko mi dowiedzieć się, co powinnam zrobić, aby w niej zostać i aby poznać tych, dla których piszę. Dlatego postanowiłam stworzyć ankietę.

Jest ona w pełni anonimowa, dlatego jeśli chcecie sobie powylewać na mnie pomyje - śmiało, nie dowiem się, że byliście to Wy, jednak proszę o konstruktywną krytykę, a nie po prostu napisanie, że mój blog to śmieć. Ogromnie ważne jest dla mnie Wasze zdanie i chciałabym dowiedzieć się co sądzicie o Poradniku. Poza tym ciekawi mnie jakiej jesteście płci, czy ile macie mniej więcej lat. Nie wszyscy komentujecie posty, dlatego nie jestem znam tych wytycznych.

Ankietę możecie wypełniać do 15 lipca 2016 r. do godziny 00.00. Zależy mi, aby w ankiecie wzięło udział jak najwięcej osób, jednak nie zapraszajcie kolegów czy koleżanek, które nie znają mojego bloga i po raz pierwszy widzą go na oczy. To się całkowicie mija z celem. Po prostu poświęćcie proszę te 15 czy 20 minut i wylejcie na mnie swoje żale odnośnie mojej twórczości. Będę niezwykle wdzięczna.

Pytań w sumie jest 20. Są różne - od prostych, gdzie wybiera się tylko między odpowiedzią Tak lub Nie, po te bardziej rozbudowane, gdzie trzeba sklecić kilka słów. Ponadto mam do Was niewielką prośbę - unikajcie odpowiedzi 'Nie mam zdania'. Umieściłam ją tam dla kompletnie niezdecydowanych, więc tylko w skrajnych przypadkach proszę jej używać.


Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i pamiętajcie, że Poradnik rozwija się dla Was i dzięki Wam, więc pomóżcie mi w jego poprawie.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.