[Zapowiedzi] Lipiec 2016

lipca 04, 2016

  • Błąd - Elle Kennedy Off-Campus #2, wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Mroczniejszy odcień magii - V. E. Schwab Odcienie magii #1, wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Powietrze, którym oddycha - Brittainy C. Cherry Żywioły #1, wydawnictwo Filia
  • Jak powietrze - Agata Czykierda-Grabowska wydawnictwo OMGBooks
Opisy i daty premier znajdują się w zakładce Zapowiedzi.
Jak powietrze | Powietrze, którym oddycha. Obie pozycje są z gatunku New Adult. Pierwsza z nich to książka polskiej autorki, co jest niespotykane. Wcześniej nie znalazłam żadnej pozycji z tego gatunku, która została napisana przez kogoś z Polski. Z tego powodu mocno mnie ona ciekawi. Jeśli chodzi o drugą to interesuje mnie, ponieważ znam autorkę i pisze dość intrygująco. Dlatego chciałabym poznać resztę napisanych przez nią książek, w tym tę. 
Mroczniejszy odcień magii. Książka podobno niezwykła i długo wyczekiwana. Ja, co prawda nie słyszałam o niej zanim pojawiła się zapowiedź, ale podobno jest świetna. Może swoim opisem mocno mnie nie urzekła, ale postanowiłam dać jej szansę. Jestem ciekawa jaką ocenę jej wystawię.
Błąd. Zdecydowanie najbardziej wyczekiwana. Kontynuacja Układu, choć tak naprawdę niewiele ma wspólnego, gdyż każdy tom opowiada o innej parze bohaterów. Słyszałam, że akurat ta jest najsłabsza ze wszystkich, ale nie zmienia to faktu, że pragnę ją mieć na swojej półce i móc przeczytać ją jak najszybciej.

A Wy na co czekacie w lipcu?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.