Konkurs z „Układanką z uczuć”

września 11, 2016

Już ponad trzy lata prowadzę Poradnik Pozytywnego Czytelnika i w końcu mój blog objął patronatem książkę. Jest to obyczajówka opowiadająca interesującą historię. Pełna życia, błędów popełnianych przez głównych bohaterów oraz miłości, która czasami spychana jest gdzieś na drugi plan. Jeśli chcielibyście poznać moją opinię na temat tej powieści kliknijcie w link, który przeniesie Was do mojej recenzji. Jeśli już czujecie się przekonani, że fajnie byłoby poznać tę opowieść serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Zadanie nie jest trudne i mam nadzieję, że się Wam spodoba. Życzę powodzenia i czekam na Wasze odpowiedzi!

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Poradnik Pozytywnego Czytelnika znajdującego się pod adresem: http://poradnikpozytywnegoczytelnika.blogspot.com/
  2. Niniejszy konkurs trwa od 11 września (dzisiaj) do 30 września br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
  3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 31 dni po zakończeniu konkursu.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.
  5. Po wyłonieniu zwycięzcy, czekam 3 dni na adres kontaktowy, który proszę o wysłanie na e-mail: recenzje.kasia@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. Wyjątek mogę zrobić dla osoby, która w trakcie ogłoszenia wyników będzie na wyjeździe, w takim wypadku proszę o powiadomienie mnie o tym w komentarzu.
  6. Paczki są wysyłane tylko do osób zamieszkujących teren Polski, nie wysyłam paczek za granicę!
W wielu książkach główni bohaterowie są piękni, przystojni, olśniewający, niesamowici. Wyglądają jak młodzi bogowie i swoim pięknem po prostu zabijają. W Układance z uczuć Paweł zwrócił uwagę na Agnieszkę, gdyż na obrazie wyglądała niesamowicie. Na żywo również okazała się być śliczną kobietą, stąd pytanie konkursowe, na które trzeba odpowiedzieć co najmniej dwoma zdaniami. Powodzenia!


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.