[Zapowiedzi] Wrzesień 2016

września 03, 2016
  • Dziewczyna z dzielnicy cudów - Aneta Jadowska Seria o Nikicie #1, wydawnictwo Sine Qua Non
  • Gus - Kim Holden Promyczek #2, wydawnictwo Filia
  • Szóstka wron - Leigh Bardugo Szóstka wron #1, wydawnictwo MAG
  • Żyj szybko, kochaj głęboko - Samantha Young Żyj szybko, kochaj głęboko #1, wydawnictwo Burda Książki
  • Śnieżny wędrowiec - Elizabeth Herrmann Sanela Beara #2, wydawnictwo Prószyński i S-ka
  • Księga ryb Williama Goulda - Richard Flanagan wydawnictwo Literackie
Standardowo wszystkie opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi.
Księga ryb Williama Goulda Do tej pory nie udało mi się poznać żadnej książki Richarda Flanagana, ale w sierpniu zaopatrzyłam się w Ścieżki północy i spodziewam się czegoś dobrego. Dlatego w zapowiedziach wylądowała ta pozycja. Na razie mam pozytywne nastawienie do tego autora i myślę, że raczej się nie zawiodę. 
Żyj szybko, kochaj głęboko | Szóstka wron O pierwszej z nich usłyszałam dość przypadkowo, ale z racji tego, że dawno nie czytałam czegoś podobnego pomyślałam, że fajnie byłoby poznać coś lekkiego i mało zobowiązującego. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się zaopatrzyć w tę pozycję i pochłonę ją w szybkim tempie. Mimo że swojego pierwszego spotkania z Leigh Bardugo nie wspominam bardzo dobrze, to pomyślałam, że dam jej jeszcze jedną szansę. Tym bardziej, że opis zapowiada niesamowitą i barwną historię. Mam nadzieję, że autorka stworzyła niebanalny świat ze świetnymi postaciami.
Śnieżny wędrowiec Jest to druga część serii o Saneli. Z racji tego, że pierwszy tom wciągnął mnie dość mocno, nie mogłam doczekać się aż ta książka pojawi się w Polsce. Kiedy spostrzegłam, że we wrześniu jest jej premiera z niecierpliwością oczekiwałam maila z ebookiem tej powieści. Już książka znajduje się na moim czytniku, wczoraj zaczęłam ją czytać i liczę na coś niesamowitego i równie zaskakującego jak we Wiosce morderców.
Dziewczyna z dzielnicy cudów | Gus Oto książki, na które czekam najmocniej. Na historię Nikity czekam od kiedy autorka wspomniała, że planuje serię z tą bohaterką. Mimo że dziewczyna pojawiała się w heksalogii sporadycznie, to i tak ciekawi mnie jej osobowość, a także zastanawia mnie jakie wydarzenia sprawiły, że stała się kim się stała. Natomiast, jeśli chodzi o Gusa to chyba wszystko jest oczywiste. Promyczek tak mnie zaskoczył, sponiewierał emocjonalnie, że nie mogłabym odpuścić drugiej części. Co prawda wolałabym przeczytać książkę z perspektywy Kellera, ale co nieco o Gusie też warto się dowiedzieć.

A Wy na co czekacie we wrześniu? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.