Wyniki konkursu z „Układanką z uczuć”!

października 26, 2016
Wiem, że na ten post czekaliście długo. Zbyt długo. Moja zwłoka spowodowana była rozpoczęciem studiów i brakiem czasu i weny do zabrania się do  oceny Waszych odpowiedzi. Jednak oto jest wytęskniony post, w którym nareszcie wyjaśnia się kto zwyciężył. W podjęciu tej jakże ważnej decyzji pomagała mi Marcela z bloga Mirror of Soul (nie do końca pomogła, bo nasze typy nieco się rozbiegły, ale jej zdanie utwierdziło mnie w moim wyborze). Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc. Jak zwykle pomaga mi podjąć te decyzje, mimo że zazwyczaj wybieramy inaczej :D Okej, nie będę już przedłużać, gdyż pewna jestem, że jesteście ogromnie ciekawi zwycięzcy (a właściwie to zwyciężczyni). Oto i ona:

Ale to nie wszystko! Postanowiłam nagrodzić jeszcze jedną osobę. Tą, którą Marcela wybrała na pierwsze miejsce, a ja na drugie. Otrzyma nagrodę pocieszenia. Co w skład takiej nagrody wchodzi? A to dowie się tylko sama zainteresowana. To taki bonus z powodu mojej zwłoki :)

Gratuluję! Obie zwyciężczynie proszę o kontakt. Maila proszę przesłać do mnie na: recenzje.kasia@onet.pl Jeśli do 31.10.2016 r. do północy nie otrzymam adresów do wysyłki wyłonię innych zwycięzców :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.