[Zapowiedzi] Styczeń 2017

stycznia 04, 2017
  • Jak gdybyś tańczyła - Diane Chamberlain wydawnictwo Prószyński i S-ka
  • Margo - Tarryn Fisher wydawnictwo SQN
  • Wotum nieufności - Remigiusz Mróz W kręgach władzy #1, wydawnictwo Filia
  • Pragnienie - Richard Flanagan wydawnictwo Literackie
Standardowo opisy książek oraz daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi
Pragnienie. Mam już dwie książki tego autora, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby pragnąć kolejnych. No może to, że żadnej jeszcze nie przeczytałam. Ale mam nadzieję, że czym prędzej się to zmieni, tym bardziej, że jestem niezwykle zaintrygowana jego twórczością. Na razie jednak nie czuję potrzeby zapoznania się z jego powieściami, choć pewna jestem, że kiedyś ta potrzeba zaistnieje.
Jak gdybyś tańczyła. Każdej książki Diane Chamberlain wypatruję z niecierpliwością, dlatego gdy zobaczyłam zapowiedź tej wiedziałam, że czym prędzej muszę ją przeczytać. W Sylwestra udało mi się ją skończyć, gdyż wcześniej otrzymałam ebooka od wydawnictwa i planuję w dniu premiery (albo dzień później) przedstawić Wam jej recenzję.
Wotum nieufności. Remigiusz Mróz to moje czytelnicze odkrycie roku 2016. Od Targów Książki w Warszawie skrupulatnie kolekcjonuję jego książki. Brakuje mi jeszcze kilku, ale najwyraźniej nie przeszkadza to jemu w pisaniu kolejnych. Nie mogę przejść obojętnie obok kolejnych premier jego powieści, choć i tak najmocniej czekam na Chyłkę.
Margo. Tę książkę wypatrzyłam jeszcze przed premierą zagraniczną, kiedy przeglądałam książki Tarryn Fisher, aby się przekonać kim ona jest, gdyż napisała razem z Colleen Hoover Never never. Od razu zapragnęłam ją mieć, jednak była jeszcze niedostępna, dlatego zapomniałam później o niej. Kiedy zobaczyłam zapowiedź wydawnictwa SQN byłam wniebowzięta. Muszę, po prostu muszę ją przeczytać. Nawet jeśli wszyscy nazywaliby ją chłamem ja i tak muszę ją przeczytać. Kropka.

A Wy na co czekacie w styczniu? :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.