[Zapowiedzi] Luty 2017

lutego 03, 2017
  • Mapa kości - Francesca Haig Ogniste oczyszczenie #2, wydawnictwo Uroboros
  • Dwór mgieł i furii - Sarah J. Maas Dwór cierni i róż #2, wydawnictwo Uroboros
  • Diabolika - S.J. Kincaid Diabolika #1, wydawnictwo Moondrive
  • Akuszer bogów - Aneta Jadowska Seria o Nikicie #2, wydawnictwo Sine Qua Non
  • Podbój - Elle Kennedy Off-Campus #3, wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Gra o życie - James Dashner Doktryna Śmiertelności #3, wydawnictwo Albatros
Zwyczajowo, opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi.

Gra o życie | Mapa kości Pierwsza z nich zamyka trylogię, więc zrozumiałym jest, że chcę ją przeczytać. Nawet jeśli dwa poprzednie tomy nie powaliły mnie na kolana, myślę, że warto poznać zakończenie tej serii, aby sprawdzić czy autor się poprawił. Natomiast druga powieść to kontynuacja Ognistego oczyszczenia, które może i mnie nie zachwyciło, ale kiedy zobaczyłam zapowiedź Mapy kości pomyślałam, że muszę dowiedzieć się jak dalej potoczyły się losy bohaterów.

Diabolika Tę książkę chciałabym przeczytać tylko i wyłącznie przez Zuzę z kanału Kulturalna szafa, która w swojej recenzji była niezwykle przekonująca. To jak ona zachwycała się treścią, bohaterami, akcją, po prostu wszystkim, co w tej książce jest, wiedziałam, że sama muszę sprawdzić jak to z nią jest. Ciekawi mnie niezwykle, ale nie zdziwię się jeśli okaże się, że będę jedną z niewielu osób, którym się nie spodoba.

Dwór mgieł i furii | Podbój | Akuszer bogów Tyle osób zachwyca się "Dworową" serią. Ciekawa jestem czy mi spodoba się ta część, gdyż boję się kierunku w jakim mogą pójść myśli autorki. Zastanawiam się czy uda jej się mnie przekonać do swoich racji. Z kolei na Podbój czekam z niecierpliwością. Każdą kolejną część z serii Off-Campus chcę jak najszybciej przeczytać, gdyż są świetne, a historia Deana musi być cudowna. Ja to wiem! Pewnie pamiętacie, że lubię i czekam na każdą nową książkę Anety Jadowskiej, dlatego nie dziwi Was zupełnie obecność w tym zestawieniu Akuszera bogów, który jest kontynuacją Dziewczyny z dzielnicy cudów. Jestem zaintrygowana dalszymi losami Nikity, dlatego z wielką przyjemnością zapoznam się z tą pozycją.

A Wy na co czekacie w lutym?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.