[Zapowiedzi] Czerwiec 2017

czerwca 01, 2017
  • Plankton  Mariusz Sieniewicz wydawnictwo Znak
  • Przyszłość Violet i Luke'a  Jessica Sorensen Przypadki #4, wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Zgromadzenie cieni  V.E. Schwab Odcienie magii #2, wydawnictwo Zyski S-ka
  • Światło nie może zgasnąć  Diane Chamberlain wydawnictwo Prószyński i S-ka
Jak zawsze opisy oraz daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi.
Plankton Przyznam szczerze, że mój wzrok przykuła na samym początku okładka. Później przeczytałam opis. Doszłam do wniosku, że może to być naprawdę intrygująca lektura. Nie czuję do niej aż takiego przyciągania, dlatego myślę, że minie nieco czasu zanim spróbuję się z nią zmierzyć. O ile w ogóle spróbuję. 
Światło nie może zgasnąć Z Chamberlain ostatnio jakoś mi nie po drodze. Nie mam zamiaru całkowicie kończyć z jej książkami, ale coś się zmieniło. Nie czuję potrzeby poznawania każdej jej pozycji, ponieważ zaczęły mnie nużyć. Wszędzie pojawia się tak naprawdę to samo, choć w nieco inny sposób, w innej scenerii. Ale spróbuję jeszcze z tą książką. Może coś nowego tu wprowadziła. Kto wie?
Przyszłość Violet i Luke'a | Zgromadzenie cieni Na sam koniec dwie książki, na które najbardziej czekam. Pierwsza z nich to kontynuacja przygód Violet i Luke'a. Niedawno nieco psioczyłam na inną serię Sorensen, ale tej nie odpuszczę. Muszę poznać ją w całości. Z kolei ostatnia ciekawa zapowiedź to drugi tom Mroczniejszego odcienia magii. Oj, ile przyszło nam na nią czekać! Nie mogę się doczekać aż się za nią zabiorę. Mam nadzieję, że będzie to coś nieprawdopodobnego i niesamowitego. Czekam na książkę ze świetną akcją i cudownymi bohaterami.

A Wy na co czekacie w czerwcu? Macie więcej pozycji niż ja? 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.