Warto posłuchać | Czerwiec 2017

lipca 08, 2017
Witajcie, drodzy moi czytelnicy! Przychodzę dziś do Was z dawką ciekawej muzyki, z piosenkami, które w poprzednim miesiącu królowały na mojej play liście. Mam nadzieję, że parę z nich znacie i lubicie, a jeśli nie to poznacie i polubicie. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jakie utwory Wy poznaliście w ostatnim czasie i czy któryś z zaproponowanych przeze mnie się Wam spodobał.

Sunset Sons — album: Very Rarely Say Die; najlepsza piosenka: Remember
Jest to zespół, o którym często wspominała Kim Holden. Przede wszystkim uważa ona, że wokalista jest podobny do Gusa, a ich muzyka do tego, co gra jego zespół, dlatego musiałam to sprawdzić. Pierwszą piosenką, jaką przesłuchałam było właśnie Remember i całkowicie się zakochałam. Nie wiem jak Wam, ale mnie okropnie podoba się głos wokalisty. Cudo, po prostu cudo! <3

Måns Zelmerlöw — Hanging On To Nothing
Mhm, zdarza mi się słuchać tego gościa i lubić jego piosenki, dlatego nie dziwcie się, że go tu umieściłam. A jako, że jestem Polką i jak wszyscy Polacy zachwycam się i jaram, kiedy akcenty polskie pojawiają się u zagranicznych ludków, bardzo się ucieszyłam, kiedy zauważyłam, że teledysk został nakręcony w Warszawie. Nie myślcie sobie, że to tylko dlatego lubię ją, po prostu mi się podoba.

MAICA — Dark Circles
Tego Pana znam z zespołu AFTRHR, którego piosenki uwielbiam (co z tego, że dopiero ukazały się trzy — kocham i tak). Ostatnio Spotify przypomniało mi o tym utworze, dlatego musiałam go tutaj umieścić. Nie wiem czy znacie, jeśli nie, polecam nadrobić. Mnie głos Maiki całkowicie oczarował. Mam nadzieję, że i Was oczaruje.

Tyler Carter — Gotta Catch Em All
Powrót do czasów dzieciństwa. Nie wiem z jakiego powodu Spotify uznało, że piosenka przewodnia z Pokemonów może mi się spodobać, ale dziękuję za to, ponieważ przypomniałam sobie to, jak kiedyś oglądałam tę animację codziennie przy obiedzie. Poza tym ta wersja jest naprawdę świetna — mocna, ale nie przesadzona, z ciekawym wokalem i naprawdę wpada w ucho.

Imagine Dragons — Thunder
Coś późno poznałam tę piosenkę, ale chyba lepiej późno niż wcale, prawda? Jedna z lepszych z najnowszej płyty Imagine Dragons. A skoro już jesteśmy przy albumie — czemu ma on tak mało fajnych piosenek? Spodobały mi się chyba ze cztery, o ile dobrze pamiętam. To niewiele i jestem z tego powodu zawiedziona. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Fall out Boy — Champion
Tak, bardzo lubię FoB, ale te nowsze utwory. A ten niezwykle mnie do siebie przekonał — słuchałam go w kółko przez dłuższy czas. Wydaje mi się, że jest to singiel z nadchodzącej płyty, jeśli tak to mam nadzieję, że kolejne piosenki będą równie dobre, co ta.

Jaymes Young — Infinity
Do Jaymesa Younga byłam długo nieprzekonana, ale Spotify usilnie próbowało mi pokazać, że tworzy on naprawdę dobre utwory. No i w końcu się złamałam. Infinity zmieniło całkowicie moje zdanie na jego temat. Mam nadzieję, że nie jest to tylko jednoutworowa miłość i kolejne jego piosenki również przypadną mi do gustu.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.