Zapowiedzi | Lipiec 2017

lipca 03, 2017

  • Moja Lady Jane — Cynthia Hand, Brodi Ashton, Jodi Meadows The Lady Janies #1, wydawnictwo Sine Qua Non
  • Wilcza godzina — Andrius Tapinas wydawnictwo Sine Qua Non
  • Czarna Madonna — Remigiusz Mróz wydawnictwo Czwarta Strona
  • Piękne złamane serca — Sara Bernard wydawnictwo Insignis
  • Zdrajca tronu — Alwyn Hamilton Buntowniczka z pustyni #2, wydawnictwo Czwarta Strona
Może i adres się zmienił, i wygląd bloga też, ale nadal pełne opisy wszystkich powyższych premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi!
Zdrajca tronu Jeszcze nie miałam okazji przeczytać Buntowniczki z pustyni, ale mam wrażenie, że będzie to dobra książka, dlatego umieściłam tutaj jej kontynuację. Nie wiem, jak szybko uda mi się zabrać za pierwszy tom, ale postaram się to nadrobić jak najszybciej, żeby móc przeczytać ten tom.
Wilcza godzina Lubię steampunkowe klimaty, dlatego wydaje mi się, że to będzie ciekawa historia. Poza tym to wszystko związane jest z Litwą, a mówiąc szczerze nieczęsto mam okazję czytać coś w podobnych klimatach i z tamtych stron. Mam nadzieję, że prędzej czy później uda mi się zapoznać z tym tytułem.
Piękne złamane serca | Moja Lady Jane Pierwszą z nich już przeczytałam i za kilka dni poznacie moją opinię na jej temat, natomiast historię o Lady Jane Grey dopiero czytam i w sumie jest dość ciekawie. Na pewno jest śmiesznie, ale dopiero zaczęłam, więc ciężko cokolwiek konkretnego powiedzieć. Jak przeczytam, dowiecie się wszystkiego.
Czarna Madonna Ta książka była owiana tajemnicą. Grafika okładki pojawiła się już na WTK, ale nic więcej. Nie było wiadomo o czym będzie książka, nawet nie podano tytułu. Dopiero w tym tygodniu go poznaliśmy. Ja biorę wszystko, co jest Pana Mroza, ale dodatkowo za przeczytaniem tego przemawia, że jest to horror. To zdecydowanie może być interesujące.

A Wy na co czekacie w lipcu? Znaleźliście coś poza tymi, które mnie intrygują? Koniecznie podzielcie się swoimi typami w komentarzach!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.