Warto posłuchać | Sierpień i Wrzesień 2017

października 07, 2017
Ostatnimi czasy niezbyt wiele muzycznie się u mnie działo. We wrześniu pojawił się nowy album Nothing But Thieves i to właściwie na nim skupiła się cała moja uwaga. Jednak udało mi się znaleźć jeszcze kilka ciekawych tytułów, choć jak wspominałam, nie jest ich zbyt wiele.

Zayn ft. Sia —Dusk Till Down

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam tę piosenkę, nie uważałam jej za coś świetnego. Później jakoś włączyłam ją kilka razy i w sumie nawet mi się spodobała. Co prawda nie na tyle, abym słuchała jej dużo razy (nie przepadam za głosem Sii), ale na tyle, abym mogła ją sobie nucić jak najdzie mnie na to ochota.

Foo Fighters — Sky is A Neighbourhood

Wydaje mi się, że kiedyś w Odkryj na Spotify pojawiła się ta piosenka, ale pewności stuprocentowej nie mam. Później za to usłyszałam ją na MTV Live i zdecydowanie ją polubiłam. Nie słuchałam wcześniej Foo Fighters, zawsze było coś, co mnie od nich odciągało, ale może najwyższy czas, aby to wszystko nadrobić?
Jacob Lee — Demons

Czasami nachodzi mnie ochota, aby posłuchać tego typu piosenek i nie mogę się od tego uwolnić. Po dość krótkim czasie zapominam o nich i jak po jakimś czasie usłyszę ją to jestem bardzo zdziwiona, że ją znam. Tę dość szybko przestałam słuchać, ale jeszcze mam ją w pamięci, choć nie jest wykluczone, że za chwilę sobie nie ucieknie.

Thirty Seconds To Mars — Walk on water

Tyle lat czekania na ich nową piosenkę to była katorga, dlatego niezwykle się ucieszyłam, kiedy ogłosili, że nareszcie pojawi się coś świeżego. Prawda jest taka, że nie zakochałam się w niej ani za pierwszym razem, ani za tysięcznym, ale bardzo ją polubiłam. Bardzo ciekawi mnie jak wypadnie cała płyta i czy również będzie utrzymana w takich klimatach.

Dla fanów mam wiadomość: 30STM wczoraj ogłosili trasę europejską na 2018 rok. I Polska się na niej znalazła! Przyjadą do nas 18 kwietnia i zagrają w Łodzi w Atlas Arenie. Z tego, co się zorientowałam bilety będą od 169 zł. Ja raczej się nie wybiorę (choć naprawdę bardzo bym chciała), ale może ktoś z Was pojedzie?

Nothing But Thieves — Album: Broken Machine (Deluxe); Najlepsze piosenki: Amsterdam, Sorry, I’m Not Made by Design, Broken Machine, Live Like Animals, Reset Me, Particles

Jak wspominałam wyżej wrzesień został zdominowany przez Nothing But Thieves. Kocham ich płytę. Prawie całą, jedna piosenka tylko mi nie podeszła, ale reszta to sztos nad sztosami. Poza piosenkami, które zaprezentowali nam jeszcze przed pojawieniem się albumu, najbardziej zakochałam się w Live Like Animals. Zupełnie inna od ich wszystkich piosenek, ale naprawdę świetna i żywa. Już się nie mogę doczekać aż usłyszę ja na żywo!

A u Was jakie piosenki ostatnio królują w głośnikach?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.