Zapowiedzi | Październik 2017

października 03, 2017
  • Zapisane w kartach — Anne Bishop Inni #5, wydawnictwo Initium
  • Dwór skrzydeł i zguby — Sarah J. Maas Dwór cierni i róż #3, wydawnictwo Uroboros
  • Consolation — Corinne Michaels Consolation Duet #1, wydawnictwo Szósty zmysł
  • Ludzie i duchy — Oksana Pankiejewa Kroniki Dziwnego Królestwa #4, wydawnictwo Papierowy Księżyc
  • Cel — Elle Kennedy Off-Campus #4, wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Ciężko być najmłodszym —Ksenia Basztowa, Wiktoria Iwanowa Książę Ciemności #1, wydawnictwo Papierowy Księżyc
  • Początek — Mercedes Lackey Kroniki kolegium #1, wydawnictwo Zysk i S-ka

Jak zawsze pełne opisy wraz z datami premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi :)
Ciężko być najmłodszym | Początek Będąc zupełnie szczerą, na każdą z powyższych książek czekam równie mocno, dlatego ten podział, który tutaj przedstawiam jest zupełnie dziwny i wcale nie wskazuje tego, że na te, które zostały wymienione jako pierwsze mniej czekam. Zacznijmy od rosyjskich klimatów, podobnych do Olgi Gromyko czy Aleksandry Rudej. I w sumie to mnie przekonało. Rosyjska fantastyka w tym klimacie to coś, co naprawdę lubię, dlatego nie mogę przegapić tej premiery. Mam nadzieję, że niebawem książka pojawi się w moim księgozbiorze. Z kolei Początek to pierwsza część kolejnej serii osadzonej w Valdemarze. Jestem pewna, że niewielu z Was kojarzy Mercedes Lackey; ja poznałam ją na początku swojej czytelniczej kariery i mówiąc szczerze nie do końca wiem w jakiej kolejności powinno się czytać te wszystkie książki w uniwersum Valdemaru, ale nie sprawia to, że przestaję to robić.
Zapisane w kartach | Ludzie i duchy | Dwór skrzydeł i zguby Tutaj mamy trzy fantastyczne kontynuacje. Za piąty tom serii Inni nie mogę zabrać się zbyt szybko, ponieważ muszę nadrobić poprzednie, ale na pewno kiedyś mi się uda. Z kolei na czwartą część Kronik Dziwnego Królestwa czekałam z utęsknieniem odkąd skończyłam Na przekór przeznaczeniu. I nareszcie będzie. Już przebieram nóżkami i liczę na to, że uda mi się dość szybko przeczytać tę książkę. No i na koniec fantastycznej trójcy — ostatni tom serii, na którą czeka rzesza czytelników. Po tym, co dostaliśmy w Dworze mgieł i furii wszyscy są zaintrygowani w jakim kierunku pójdzie cała historia i jak się zakończy. Sama również jestem ciekawa, dlatego  będę naprawdę szczęśliwa, kiedy ta pozycja pojawi się u mnie na półce.
Consolation | Cel Na koniec zostawiłam dwa romanse, z czego oba już zostały przeze mnie przeczytane. O Consolation możecie nawet przeczytać recenzję (kliknijcie tutaj), jednak chciałam, abyście o niej nie zapomnieli, ponieważ mimo wszystko jest naprawdę godna uwagi. Z kolei ostatni tom z serii o hokeistach miałam okazję przeczytać dzięki wspaniałości wydawnictwa. Moją recenzję dostaniecie w przyszłym tygodniu, jednak na razie mogę powiedzieć tyle — Cel nie przebił Układu, ale na pewno na mojej liście znajduje się wyżej od Błędu i Podboju.

A na jakie ciekawe książki Wy czekacie? Może na coś spoza mojej listy? Koniecznie dajcie znać, bo może przeoczyłam coś świetnego? ;)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.