Warto posłuchać | Październik 2017

listopada 09, 2017
Październik był takim miesiącem, że nie bardzo miałam kiedy co nowego posłuchać, dlatego moje wybory ograniczyły się do YouTube. W poniższym zestawieniu znajdziecie jedną piosenkę stricte tego zespołu, który ją śpiewa, natomiast dalej będą musicalowe utwory albo takie z bajek Disney'a. Wrócił Accantus, dlatego zdecydowałam się poznać nieco więcej piosenek w ich wykonaniu. I tak btw., nie liczcie na to, że będę się mocno rozgadywać. Nie chcę pisać, wolałabym abyście posłuchali.

Cell Block Tango — Broadway Backwards 2015
Moja przygoda z Cell Block Tango (Więzienne Tango) rozpoczęła się od Accantusa, ponieważ wiele osób pragnie zobaczyć jego męską wersję. Zdecydowałam się spojrzeć na to polskie wydanie tej piosenki, później spojrzałam na oryginał, a dopiero potem znalazłam TO. To wykonanie tego utworu jest mistrzostwem świata. Zakochałam się w każdym, nawet najmniejszym szczególe tego wystąpienia. Musicie zobaczyć je w całości i wsłuchać się we wszystkie kwestie jakie wypowiadają aktorzy, aby w pełni zrozumieć całe dzieło. Ale zdecydowanie warto.

Paweł Skiba — Jestem tutaj (Waving Through a Window — Dear Evan Hansen)
Do Accantusa, jak wspominałam mam w tym miesiącu niezwykłą słabość i ciężko mi jest ją czymkolwiek sensownym uargumentować, dlatego po prostu podrzucę Wam tutaj wszystkie piosenki, których ostatnio słuchałam.

Studio Accantus — Jeden z nas (Król lew 2)

Studio Accantus — Uwolnij nas (Książę Egiptu)
Coldrain — Fateless (album)
Znalazłam także, zupełnie przypadkowo dość nową płytę od Coldraine. Co prawda nie czuję się bardzo mocno do niej przekonana, ale ma w sobie piosenki, które naprawdę mi się podobają. Przede wszystkim Bury me, jednak nie mogę jej Wam podlinkować, ponieważ nie ma jej na YT :(

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.