Zapowiedzi | Luty 2018

lutego 05, 2018
  • Zrodzony ze srebra — Patricia Briggs Mercedes Thompson #5, wydawnictwo Fabryka Słów
  • Roar — Cora Carmack Łowcy burzy #1, wydawnictwo Dolnośląskie
  • Słodkie rozkosze — Christina Lauren Wild Seasons #1, wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Magia uderza — Ilona Andrews Kate Daniels #3, wydawnictwo Fabryka Słów
  • Idiota skończona — praca zbiorowa wydawnictwo Fabryka Słów
  • Demon luster — Martyna Raduchowska Szamanka od umarlaków #2, wydawnictwo Uroboros
Pełne opisy i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi!
Słodkie rozkosze W trakcie sesji dostałam propozycję od wydawnictwa, aby przeczytać tę książkę przedpremierowo i ją zrecenzować. Wcześniej nie interesowałam się nią jakoś mocno, ale kiedy zobaczyłam o czym jest doszłam do wniosku, że będzie to idealne rozluźnienie po tych wszystkich kolokwiach, zaliczeniach, egzaminach. Jeśli dobrze pójdzie, za dwa dni powiem Wam kilka słów na jej temat i czy warto ją czytać. I czy sprawdziła się u mnie jako rozluźnienie.
Roar Kiedy zobaczyłam zapowiedź tej powieści, byłam wniebowzięta. Czaiłam się na nią od jakiegoś czasu, mimo że jest to raczej Young Adult, którego ostatnio unikam. Ale bardzo lubię tematykę burzy etc., dlatego liczę na to, że jednak nie będzie to historia mocno stereotypowa i zaskoczy nas niejeden raz.
Demon luster | Zrodzony ze srebra Tutaj dwa wznowienia. Obie książki już czytałam — Zrodzonego ze srebra nawet dość niedawno — i powiem Wam, że są to naprawdę dobre kontynuacje. Zwłaszcza ta spod pióra Martyny Raduchowskiej, która dużo bardziej urozmaiciła przygody Idy i zrobiła to w naprawdę ciekawy sposób. Liczę na to, że pojawi się jeszcze więcej części z Idą w roli głównej.
Idiota skończony Przyznaję bez bicia, że nie jestem największą fanką krótkich form, jednak bardzo chciałabym przeczytać tę antologię. Przede wszystkim dlatego, że jest tam opowiadanie Anety Jadowskiej, ale także ze względu na kilku innych autorów Fabryki Słów, których twórczość od dawna chcę poznać, ale za każdym razem coś mi staje na przeszkodzie. Może te opowiadania sprawią, że szybciej sprawdzę ich książki.
Magia uderza Właśnie jestem w trakcie czytania Magia parzy i po prostu nie mogę się doczekać aż uda mi się zaopatrzyć w trzeci tom. Kocham przygody Kate i za każdym razem, kiedy czytam te historie nie mogę się przestać uśmiechać. Jestem pewna, że będę wracała do jej historii jeszcze niejeden raz. Bo zdecydowanie warto.

A na jakie premiery lutowe Wy czekacie?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.