Zapowiedzi | Kwiecień 2018

kwietnia 03, 2018
  • Kocie oko — Margaret Atwood wydawnictwo Wielka Litera [04.04]
  • Tancerze burzy — Jay Kristoff Wojna lotosowa #1, wydawnictwo Uroboros [04.04]
  • Cień rycerze — Sebastien de Castell Wielkie Płaszcze #2, wydawnictwo Initium [04.04]
  • Niepewność Violet i Luke’a — Jessica Sorensen Przypadki #5, wydawnictwo Zysk i S-ka [30.04]
  • Wieża świtu — Sarah J. Maas Szklany tron #6, wydawnictwo Uroboros [18.04] (EMPiK)
Tancerze burzy | Kocie oko Na początek — dwa wznowienia. Czekam po trochu na każde, choć Tancerzy mam w tym starym wydaniu i powiem Wam, że do tej pory czekają na przeczytanie (a mam je od października 2013, więc już dość długo leżą). Może przy okazji wznowienia książka pojawiać się będzie częściej w mediach społecznościowych i to sprawi, że szybciej się za nią zabiorę. Z kolei na Atwood mam ochotę od czasu serialu na podstawie Opowieści podręczniej. Z tego co czytałam Kocie oko nie jest jej najlepszą powieścią, ale stwierdziłam, że warto od czegoś zacząć i jeśli choć w małym stopniu spodoba mi się ta książka, szybciej sięgnę po Opowieść podręcznej.

Niepewność Violet i Luke’a | Wieża świtu Następnie — dwie kontynuacje. Na temat premiery części o Violet i Luke’u jest kilka teorii, ale mam nadzieję, że podałam Wam tę właściwą datę. W każdym razie, sama czekam na tę powieść, ponieważ chciałabym dowiedzieć się jak zakończą się przygody tej pary. Czytam książki Sorensen już troszkę z przyzwyczajenia, ale mam nadzieję, że ta powieść mnie nie zawiedzie. I liczę na to, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na przygody kolejnych bohaterów z tej serii. A jeśli chodzi o Wieżę świtu to jest to dość skomplikowana kwestia — nie do końca chcę czytać tę część, ponieważ nie przepadam za Chaolem (zwanym również Koalą), ale należy ją przeczytać zanim weźmie się za ostatni tom, dlatego muszę to wszystko jakoś przeboleć.

Cień rycerza A na koniec — kontynuacja, na którą najmocniej czekam. Ostrze zdrajcy rozbudziło moje zainteresowanie i sprawiło, że chciałam jak najszybciej zabrać się za drugi tom, jednak trochę musieliśmy na niego poczekać. Na szczęście jeszcze tylko chwilka i pojawi się na półkach księgarń. Mam nadzieję, że będzie tak samo dobry, a może nawet lepszy, od pierwszej części.

A Wy na jakie książki czekacie w kwietniu?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.