Warto posłuchać | Kwiecień 2018

maja 11, 2018
Comiesięczna dawka muzyki! Mam nadzieję, że znajdą się takie utwory, które przypadną Wam do gustu. Enjoy!
The Hunna — Bonfire
Na ten utwór trafiłam słuchając jakiejś playlisty na Spotify, zrobiłam screena, aby wiedzieć, że mam do niej kiedyś wrócić i kompletnie o tym zapomniałam. Ale przeglądając jakiś czas temu telefon trafiłam na nią i zdecydowałam się ją przesłuchać, jak widać na załączonym obrazku, spodobała mi się.

NF — Let You Down
Ta piosenka stała się popularna dość niedawno, choć ja miałam okazję słyszeć ją po raz pierwszy już kilka miesięcy wstecz. Bardzo ją polubiłam, choć nie jestem w stanie powiedzieć Wam, co dokładnie mnie w niej urzekło.

30 Seconds To Mars — Rescue Me
Miałam nadzieję, że umieszczę tutaj cały album 30STM, ale po prostu nie mogę. Wiem, że zespoły się rozwijają i zmieniają swój styl, ale to jest dla mnie za dużo. Jedni fani odejdą, drudzy przyjdą, choć przyznaję, że nadal słucham ich starszych płyt, bo są świetne.

JOWST ft. Kris Kostov — Burning Bridges
Obu tych panów możemy znać z zeszłorocznej Eurowizji, choć reprezentowali różne kraje. JOWST razem z Aleksandrem Wallmanem reprezentował Norwegię, natomiast Kris — Bułgarię. Przyznaję się, że po pierwszym przesłuchaniu nie byłam zadowolona, zdecydowanie wolę Krisa w piosenkach typu Beauliful mess, jednak po pewnym czasie się przekonałam. Oczywiście nie dorównuje BM, ale przyjemnie się słucha.

Thousand Foot Krutch — Courtesy Call
Oglądając Jet Crew i ich Finish The Lyric dowiedziałam się, że jest to ulubiona piosenka Frosty’ego, a że jakoś wpadła mi w ucho, to zdecydowałam się przesłuchać ją całą i jestem naprawdę oczarowana! Mam zamiar jeszcze przysłuchać się całej płycie, ale nie wiem kiedy mi się uda.

Mike Shinoda — Crossing A Line
Odnośnie tej piosenki jest ciężko cokolwiek napisać. Mike śpiewający dla Chestera to po prostu zbyt dużo emocji.

grandson — Blood // Water
Playlista Rock This na Spotify jest naprawdę świetna! Choć nadal uważam, że piosenki powinny się zmieniać częściej. Miałam ochotę na coś nowego, a cały czas trafiałam na te same utwory.

Thijs Pot — As Long As You Love Me, Demons
Przyznaję, uwielbiam oglądać występy z Voice, z jakiegokolwiek kraju. Tym razem trafiłam na holenderską edycję i się po prostu zakochałam w tym głosie.

Calum Scott — Dancing On My Own
Ten głos to złoto! Jestem nim kompletnie oczarowana! Jeśli Wam spodoba się równie mocno, możecie też sprawdzić płytę Caluma, ponieważ dość niedawno wypuścił album w świat.

Nothing But Thieves — Crazy (cover)
Powinniście już doskonale wiedzieć, że kocham Nothing But Thieves i każda ich piosenka to małe święto dla mnie. Ten cover to po prostu miód na moje serduszko. Uwielbiam głos Connora i po prostu nie mogę wyjść z podziwu, jaki on jest cudowny.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.