Zapowiedzi | Czerwiec 2018

czerwca 03, 2018
  • Duchy rebelii — Alwyn Hamilton Buntowniczka z pustyni #3, wydawnictwo Czwarta Strona [06.06.]
  • Przeklęci święci — Maggie Stiefvater wydawnictwo Uroboros [06.06.]
  • Kirke — Madeline Miller wydawnictwo Albatros [13.06.]
  • Mroczny duet — Victoria Schwab Świat Verity #2, wydawnictwo Czwarta Strona [20.06.]
Pamiętajcie, pełne opisy i daty premier w zakładce Zapowiedzi! I poniższa kolejność opisu jest przypadkowa, czekam na każdą z książek równie mocno.

Duchy rebelii Fanką pierwszej części nie jestem, druga także nie porwała mnie jakoś mocno, choć było już zdecydowanie lepiej niż w Buntowniczce. Jestem jednak pewna, że kiedyś przeczytam Duchy rebelii, ponieważ chciałabym się dowiedzieć, czy autorka potrafi stworzyć dobre i satysfakcjonujące zakończenie. A także chciałabym sprawdzić, czy jej styl się polepsza, czy to jednak było jednorazowe i wrócimy do tego, co było na początku.

Przeklęci święci Nie mam zielonego pojęcia o czym jest ta książka, ale nazwisko na okładce oraz sama okładka sprawiają, że chciałabym jak najszybciej się za nią zabrać. Mam nadzieję, że mimo wszystko będzie to pasjonująca lektura i się na niej nie zawiodę, bo z Maggie bywało naprawdę różnie. Na przykład jej seria o Kruczych chłopcach ma swoje lepsze i gorsze momenty. Mam nadzieję, że tutaj będzie więcej tych lepszych.

Mroczny duet Uwielbiam Victorię Schwab, dlatego nie mogę przejść obok tej premiery obojętnie, tym bardziej że wydawnictwo ją przyspieszyło ze względu na czytelników. Nie mogę się doczekać, aby poznać dalsze przygody Kate i Augusta, a także sprawdzić, czy zakończenie będzie tak samo niesamowite, jak w przypadku trylogii Odcienie magii.

Kirke Na tę książkę czekam odkąd tylko znalazłam jej zapowiedź na Świecie książki. A kiedy na Warszawskich Targach Książki zobaczyłam, jak będzie wyglądała pod obwolutą, byłam po prostu wniebowzięta i moja chęć jej przeczytania wzrosła do niebotycznych rozmiarów. Mam nadzieję, że treść będzie dorównywała oprawie przynajmniej w połowie. (Poniżej to, co będzie się znajdowało pod obwolutą)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.