Zapowiedzi | Lipiec 2018

lipca 04, 2018
  • Wierni wrogowie — Olga Gromyko Kroniki Bellorskie #5, wydawnictwo Papierowy Księżyc [18.07.]
  • Chmury z keczupu — Annabel Pitcher wydawnictwo Papierowy Księżyc [18.07.]
  • Łzy Mai — Martyna Raduchowska wydawnictwo Uroboros [04.07.]
  • First Love — James Patterson, Emily Raymond wydawnictwo Feeria Young [04.07.]
Jak zawsze, pełne opisy oraz daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi!

First Love Książka pewnie przeszłaby mi koło nosa, ponieważ ostatnio mało miałam czasu na przeglądanie premier, ale dzięki temu że odbywałam praktyki edytorskie w wydawnictwie Feeria, dowiedziałam się o premierze, a nawet na ich zakończenie, ta powieść została mi podarowana. Jestem prawie pewna, że będzie to świetna historia na letni czas.

Chmury z kechupu W mediach społecznościowych już robi się głośno o tym tytule. Sama czuję się coraz bardziej zaintrygowana i naprawdę zastanawia mnie, czy mnie również spodoba się ta historia. Mam nadzieję, że uda mi się ją przeczytać.

Wierni wrogowie | Łzy Mai A na koniec dwa wznowienia, pierwsze w ramach wydawania całej serii Kronik Bellorskich. Wierni wrogowie są już nieco inni niż Wolha, ale nadal interesująco wprowadzają w ten świat. Jeśli jesteście ciekawi mojej opinii sprzed kilku lat, kliknijcie tutaj, a zostaniecie przeniesieni do recenzji. Łzy Mai natomiast to moja ulubiona książka autorki, otrzymałam niedawno egzemplarz recenzencki tej historii i już nie mogę się doczekać aż będę ją czytać! Na pewno pojawi się moja opinia w wersji Czytane razy dwa, a na razie możecie przeczytać moją recenzję sprzed lat tutaj.

A na jakie książki w lipcu Wy się czaicie?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.