Czas na zmiany

sierpnia 22, 2018
Po przerwie w styczniu spowodowanej nawałem obowiązków obiecywałam, że pojawią się tutaj pewne zmiany, które ostatecznie wcale nie doszły do skutku. Tym razem jednak uda mi się je wprowadzić, ponieważ jestem niezwykle zmęczona formatem bloga i tego, co na nim się znajduje. Mimo że boję się, że stracę część swoich czytelników, czuję, że muszę  coś zrobić, bo nie mam już sił na pisanie samych recenzji i tematyka książkowa to niestety trochę za mało.

Zmiany blogowe

Najważniejszym punktem jest poszerzenie tematyki bloga o kwestie bardziej życiowe. Wielokrotnie łapałam się na tym, że chciałabym opowiedzieć Wam o jakichś sprawach zupełnie niezwiązanych z książkami, a bardziej studenckimi czy po prostu życiowymi. Za każdym razem dawałam sobie spokój, ponieważ bałam się reakcji, ale chcę, aby ta obawa uciekła, żebym mogła powiedzieć to co chcę i nie przejmowała się tym jak to zostanie odebrane.

Prawdopodobnie te bardziej odczuwalne zmiany wejdą w życie na przełomie września i października, ponieważ na razie mam dość dużo na głowie i chcę skupić się na razie na recenzenckich zaległościach i sprostować najważniejsze kwestie oraz zdać egzaminy w sesji wrześniowej.

Zmiany na Instagramie

Mój obecny Instagram: https://www.instagram.com/ka.razy.dwa/ zostanie przekształcony w profil prywatny o nazwie (prawdopodobnie) @finti.fluszka z dniem 26 sierpnia 2018.
Nowy profil blogowy to: https://www.instagram.com/ka.razy.2/, który po 26 sierpnia 2018 będzie nosił nazwę @ka.razy.dwa. Tutaj będą publikowane wszystkie zdjęcia, oprócz tych z książkami. Będę poruszała kwestie studenckie, organizacyjne, muzyczne, sportowe czy po prostu życiowe (cokolwiek mi przyjdzie do głowy).
Natomiast zdecydowałam się zupełnie oddzielić swoją działalność książkową od pozostałej, dlatego stworzyłam bookstagram o nazwie @boom.book.heart (nazwa może ulec zmianie). Prywata totalna na pierwszym profilu, a dozowana prywata na profilu blogowym — a to będzie miejsce poświęcone tylko i wyłącznie książkom. Link do profilu: https://www.instagram.com/boom.book.heart/ Będą tutaj pojawiały się zdjęcia z krótkimi recenzjami różnych książek, a na Stories będę mówiła Wam o tych, które w jakiś sposób mnie poruszyły i jak najszybciej chciałabym z Wami podzielić się swoją opinią. 

Ale dlaczego te przenosiny?

Po pierwsze, chciałabym zacząć z czystą kartą, a nie chcę usuwać zdjęć, które do tej pory pojawiły się na pierwszym z wymienionych kont. A po drugie, potrzebuję nowych funkcji Instagrama do prowadzenia go. Na obecnym koncie @ka.razy.dwa nie mam ankiet, suwaków, opcji pytania Was o cokolwiek — ba, nawet nie mam GIFów! — a to dość kłopotliwe dla mnie, ponieważ nieczęsto chcecie odpowiadać na moje pytania do skrzyneczki, a w ankietach ludzie dużo szybciej głosują.

Wiem, że z tego powodu mogę stracić nieco obserwatorów, ale nie przejmuję się tym, ponieważ po pierwsze, przyjdą inni, a po drugie — może pozbędę się części spamu. Poza tym, liczę na to, że znajdą się inni, którym spodoba się mój profil :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.